Naše e-learningové kurzy jsou rozděleny do dvou hlavních skupin a to IT kurzy přípravné kurzy pro profesní zkoušky dle NSK. V IT kurzech máme převážně e-learningové kurzy na téma kancelářského balíčku MS Office a to konkrétně MS Excel, MS Word a MS PowerPoint. Dále zde najdete také kurz Tvorby webu pomocí WordPressu. K přípravným kurzům patří například Chůva pro děti a nebo Lektor dalšího vzdělávání atd.

Aktuálně se můžete do těchto e-learningových kurzů přihlásit pomocí formuláře na konci stránky. Poté vám pošleme informace k platbě a následně po úspěšném zaplacení vám zpřístupníme e-learningový kurz na dobu 90 dní.

Výhodou e-learningový kurzů je, že nemáte žádné „závazné“ termíny, kdy musíte studovat – můžete si studovat dle vašich časových možností a vašeho tempa.

Náš e-learningový portál

Naše e-learningové kurzy jsou na speciální portále https://elearning.centrum-vzdelavani.cz, kde najdete veškerou naši nabídku a také přímo na tomto portále se přihlásite k e-learningovému kurzu.

centrum-vzdělávání - e-learning

Obsah e-learningových kurzů

Chcete si objednat e-learningový kurz nebo máte dotaz? Tak nám napište!


    Použijeme vaše osobní údaje pro vyřešení vašeho dotazu dle našich zásad ochrany osobních údajů. Tato stránka je ochráněna reCAPTCHA od Google Privacy Policy a podmínky použití.