Identifikační údaje

CENTRUM-VZDĚLÁVÁNÍ.CZ - Počítačová služba s.r.o.
Stupkova 413/1a, 779 00 Olomouc
IČO 25884735
info@poc-sluzba.cz
+420 724 189 681
p8httmf

Profil společnosti

Na trhu jsme již od roku 1990 a od roku 1996 se věnujeme vzdělávání dospělých. Máme více než 34 tisíc spokojených klientů. Garantujeme vysokou kvalitu našich služeb a nabízíme širokou škálu vzdělávacích aktivit. V současné době se zaměřujeme jak na firemní školení na zakázku, tak na realizaci kvalifikačních a rekvalifikačních kurzů.

Naši lektoři

Naši lektoři jsou držiteli celé řady mezinárodních certifikátů – CISCO Academy a Microsoft Certified Technology Specialist, PRINCE2© Foundation Certificate in Project Management, PRINCE2© Practitioner Certificate in Project Management,… ISO 9001:2015, ISO 19011:2011, ISO/IRMS 15489:2001 Lead Auditor.

Kurzy, školení a poradenství

Aktuálně jsme držiteli více než 240 akreditací MŠMT a MPSV pro různé typy rekvalifikačních a vzdělávacích kurzů, např. v oblasti účetnictví, administrativy, personalistiky, projektového řízení, sociálních služeb, školení úředníků a kurzů zaměřených na oblast profesního vzdělávání (skladník, prodavač, strážný…) nebo výpočetní techniky.

Samozřejmostí je pro nás poskytování poradenství v oblasti komunikačních dovedností nebo motivace, školení měkkých dovedností atd. Portfolio služeb doplňuje poradenství v oblasti psychologie – Bilanční diagnostika, která je určena jak pro dlouhodobé uchazeče o zaměstnání, tak i pro firmy jako pomůcka při hledání nových, případně k zefektivnění práce stávajících zaměstnanců.

Našim klientům můžeme nabídnout pronájem učeben ve 3 krajích včetně konferenčního servisu.

Z pohledu realizovaných aktivit má firma Počítačová služba s.r.o. bohaté zkušenosti s realizací státních a firemních zakázek, např. školení zaměstnanců Krajského úřadu Olomouckého kraje, zaměstnanců Technických služeb v Přerově, zaměstnanců MPSV v oblasti projektového řízení a další. Realizovala také řadu grantových a národních projektů financovaných s podporou EU a státního rozpočtu České republiky. Například v roce 2015 jsme v Jihomoravském kraji úspěšně ukončili projekty „Sladění práce a rodiny“, „Po roce do práce v Jihomoravském kraji“ a „Vytvoření a ověření programu vzdělávání lektorů specializačního vzdělávání dospělých“. Ve Zlínském kraji to byl projekt „Zkušenost výhodou“ a v Olomouckém kraji „Do práce i po padesátce“. Na několika projektech jsme participovali v rámci sdružení s dalším partnerem. V předchozích letech jsme úspěšně realizovali více jak 20 dalších projektů. více informací najdete v sekci Projekty.

Zkoušky a certifikace

Máme vlastní tým více než 68 autorizovaných zástupců pro profesní zkoušky dle standardů Národní soustavy kvalifikací.

Jsme aktivními členy celé řady profesních komor – AIVD ČR, HK Olomouc, RHK Brno a dalších.

Jsme akreditovaným střediskem pro ECDL testování Core a Advanced, ECDL testování za ztížených podmínek Core a Advanced, testování E-Citizen (digitální začleňování osob s minimální znalostí počítačů a Internetu a s omezeným přístupem k informačním technologiím) a testování Digitální fotografie. Mimo stálé testovací místnosti v Brně, Zlíně a v Olomouci máme akreditovánu také mobilní testovací učebnu umožňující testování některým z našich šesti interních testerů kdekoliv v ČR. V Olomouci a v Brně můžeme realizovat i testování za ztížených podmínek (budoucí testery ECDL).

Byli jsme držiteli certifikací – ISO 29990:2010, ISO 9001:2008, ISO 10006:2003 v letech 2010 – 2019.