Využijte finanční podporu až 82 % na kurz!

Na níže uvedené kurzy můžete získat státní podporu až ve výši 82 % ceny kurzu. Podmínkou je, že jste uchazeč o zaměstnání nebo zájemce o zaměstnání (tj. jste zaměstnanci nebo na rodičovské dovolené, kteří se přihlásí na ÚP). Více informací najdete na webu Úřadu práce.

V případě, že budete chtít kurz s podporou Úřadu práce, pak si náš kurz najděte na e-shopu – zde – stačí si zkopírovat název kurzu a dát do políčka „Hledaný výraz„.  Podmínkou je, že si můžete požádat vždy jen o jeden kurz, tj. nemůžete žádat o více kurzů souběžně, ale můžete si o kurzy požádat postupně.

Kurzy s podporou ÚP realizujeme prostřednictvím naší dceřinné společnosti Akademie digitálního managementu, z.ú., která se od roku 2017 věnuje také vzdělávání dospělých.

Na této stránce najdete krátkodobé IT kurzy zaměřené na ovládání počítače pro zájemce z řad veřejnosti nebo firem, přehled vypsaných termínů těchto kurzů a následně i jejich podrobný popis. Kurzy jsou připraveny jak pro začátečníky, tak pro pokročilé uživatele, kteří chtějí objevit nové možnosti.

Pro skupiny účastníků, např. z řad firem, připravujeme kurzy na míru (i zde neuvedené) a realizujeme je přímo v sídle Vaší společnosti dle Vašich časových možností, a to v rámci celé ČR. Pokud máte zájem o další informace, zašlete nám potávku na e-mail info@poc-sluzba.cz.

Sleva při současném přihlášení na více kurzů.

Pokud si vyberete z vypsaných termínů a současně se přihlásíte na více kurzů, automaticky Vám poskytneme slevu 10 % na druhý kurz.

Při přihlášení na třetí a další kurz jsou v závislosti na místě konání (Olomouc, Brno, Kroměříž, Zlín) poskytovány další zajímavé slevy. Pro další informace nebo konkrétní nabídku si napište na e-mail info@poc-sluzba.cz.

Kraj

Olomoucký kraj
Jihomoravský kraj

Typ kurzu

Pouze on-line
Rekvalifikace
DVPP
IT kurzy pro veřejnost
Firemní školení
17.09. - 29.10. 2024On-line
Canva pro sociální sítě – pro mírně pokročilé a pokročilé - online výuka
IT kurzy pro veřejnost
IT kurzy skupina
Pozn: Výuka prostřednictvím ZOOM vždy v úterý od 16 do 19:15 hod, celkem 20 hod. Konkrétní termíny výuky: 17.9., 24.9., 1.10., 8.10., 15.10., 22.10., a 27.10.2024
6 900 Kč

Máte dotaz k IT kurzům pro věřejnost? Napište nám!


    Použijeme vaše osobní údaje pro vyřešení vašeho dotazu dle našich zásad ochrany osobních údajů. Tato stránka je ochráněna reCAPTCHA od Google Privacy Policy a podmínky použití.