Na této stránce najdete krátkodobé IT kurzy zaměřené na olvádání počítače pro zájemce z řad veřejnosti nebo firem, přehled vypsaných termínů těchto kurzů a následně i jejich podrobný popis. Kury jsou připraveny jak pro začátečníky, tak pro pokročilé uživatele, kteří chtějí objevit nové možnosti.

Pro skupiny účastníků, např. z řad firem, připravujeme kurzy na míru (i zde neuvedené) a realizujeme je přímo v sídle Vaší společnosti dle Vašich časových možností, a to v rámci celé ČR. Pokud máte zájem o další informace, zašlete nám potávku na e-mail info@poc-sluzba.cz.

Sleva při současném přihlášení na více kurzů

Pokud si vyberete z vypsaných termínů a současně se přihlásíte na více kurzů, automaticky Vám poskytneme slevu 10 % na druhý kurz.

Při přihlášení na třetí a další kurz jsou v závislosti na místě konání (Olomouc, Brno, Kroměříž, Zlín) poskytovány další zajímavé slevy. Pro další informace nebo konkrétní nabídku si napište na e-mail info@poc-sluzba.cz.

Termíny kurzů

Omlouváme se, ale nyní nemáme zde žádné termíny. Zkuste to později.

Popis kurzů

Máte dotaz k <b> IT kurzům pro věřejnost </b>? Napište nám!


    Použijeme vaše osobní údaje pro vyřešení vašeho dotazu dle našich zásad ochrany osobních údajů. Tato stránka je ochráněna reCAPTCHA od Google Privacy Policy a podmínky použití.