Na této stránce najdete kurzy vhodné pro manažery, kteří si chtějí rozšířit nebo teprve objevit oblast digitálního managementu. Tato nabídka kurzů nabízí zvýšení kvalifikace jak pro začátečníky tak i pro pokročilé.

Na základě zkušeností jsme připravili komplexní 4 denní kurz Projektové řízení od A do Z, které vycházející ze standardu kompetencí dle NSK Manažer projektu (kód: 63-007-R). Opět velice intenzivní kurz pro zaměstnance, kteří mají limitovaný čas na výuku. Do této skupiny jsme zařadili i kurz další specifický kurz je zaměřen na řízení Změn a s tím související řízení Rizik, který je vyvolán aktuálními požadavky praxe a stále více se měnícím prostředí. Jako přípravu na složení Profesní zkoušky Manažer projektu doporučujeme absolvovat kurz Projektové řízení od A do Z včetně nadstavby Projektové řízení pro pokročilé, po této přípravě budete dostatečně připraveni úspěšně složit Profesní zkoušku.

Ostatní Manažerské kurzy, které zde najdete jsou moderní jednodenní kurzy zaměřené na manažerskou praxi a problematiku. Jedná se i o jednodenní semináře které jsou zahrnuty do našeho studia MBA zaměřené na digitální kompetence manažera. Včetně témata zdravého životního stylu a aktuálních manažerských výzev dle profesora Milana Zeleného a další.

Termíny kurzů

Kraj

Olomoucký kraj
Zlínský kraj
Jihomoravský kraj

Typ kurzu

Pouze on-line
Rekvalifikace
DVPP
IT kurzy pro veřejnost
Firemní školení
17.09. - 24.02. 2024On-line
Profesní studium MBA digitálního managementu - ON-LINE
Manažerské kurzy
Pozn: Výuka vždy v sobotu od 9:00 do 16:00 hod. Všechny přednášky jsou nahrávány a uloženy na e-learningu, kam mají přístup pouze účastníci aktuálního běhu studia MBA.
59 900 Kč

Obsah kurzů

Máte dotaz k Manažerským kurzům? Napište nám!

[contact-form-7 404 "Nenalezeno"]
kontaktní formulář - centrum-vzdělávání.cz