Na této stránce najdete kurzy vhodné pro manažery, kteří si chtějí rozšířit nebo teprve objevit oblast digitálního managementu. Tato nabídka kurzů nabízí zvýšení kvalifikace jak pro začátečníky tak i pro pokročilé.

Na základě zkušeností jsme připravili komplexní 4 denní kurz Projektové řízení od A do Z, které vycházející ze standardu kompetencí dle NSK Manažer projektu (kód: 63-007-R). Opět velice intenzivní kurz pro zaměstnance, kteří mají limitovaný čas na výuku. Do této skupiny jsme zařadili i kurz další specifický kurz je zaměřen na řízení Změn a s tím související řízení Rizik, který je vyvolán aktuálními požadavky praxe a stále více se měnícím prostředí. Jako přípravu na složení Profesní zkoušky Manažer projektu doporučujeme absolvovat kurz Projektové řízení od A do Z včetně nadstavby Projektové řízení pro pokročilé, po této přípravě budete dostatečně připraveni úspěšně složit Profesní zkoušku.

Ostatní Manažerské kurzy, které zde najdete jsou moderní jednodenní kurzy zaměřené na manažerskou praxi a problematiku. Jedná se i o jednodenní semináře které jsou zahrnuty do našeho studia MBA zaměřené na digitální kompetence manažera. Včetně témata zdravého životního stylu a aktuálních manažerských výzev dle profesora Milana Zeleného a další.

Termíny kurzů

Omlouváme se, ale nyní nemáme zde žádné termíny. Zkuste to později.

Obsah kurzů

Máte dotaz k Manažerským kurzům? Napište nám!

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.

kontaktní formulář - centrum-vzdělávání.cz