Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem atraktivních výukových a prezentačních prostor a kanceláří v naší budově VZDĚLÁVACÍHO CENTRA v Olomouci, Stupkova 413/1a.

Máme učebny pro menší skupiny (od 12 do 20 osob, ) i učebnu pro velké skupiny (až 34 osob), která je navíc vybavena klimatizací. K dispozici je i menší sál s kobercem vhodný např. pro jógu. Standardní vybavení učeben zahrnuje lektorský notebook (můžete si přinést i vlastní) s připojením na dataprojektor, ozvučení, prezentační plátno, tabuli, flipchart, internet. Počítačová učebna disponuje notebooky až pro 20 účastníků. Před budovou je možnost bezplatného parkování, popř. zastávka autobusu.

Dále si v našich pobočkách můžete pronajmout klimatizovanou učebnu v Brně, Tuřanka 1222/115 s velmi dobrou dopravní dostupností přímo z D1 nebo hromadnou dopravou z centra Brna, popř. učebny ve Zlíně, Kvítková 4703 a v Kroměříži, Oskol 433/3. Učebny jsou standardně vybaveny jako v Olomouci, k dispozici jsou i počítačové učebny.

Stupkova 413/1a - Olomouc
Učebna - pronájem - catering

V případě Vašeho požadavku zajišťujeme Coffee break a občerstvení.

  • Základní Coffee break v ceně od 130 Kč vč. DPH/osobu zahrnuje: voda, káva, čaj, cukr, smetana a je dostupný neomezeně během celé doby pronájmu. Samozřejmostí je, že se přizpůsobíme Vašim potřebám a zajistíme Vám i další nápoje, které požadujete. V tomto případě se cena odvíjí od rozsahu poskytovaných služeb.
  • Občerstvení, např. bagety, chlebíčky, kanapky, koláče, ovoce, obložené mísy, řízečky, apod. Cena se odvíjí od konkrétních požadavků.
  • Oběd můžeme zajistit v nedaleké restauraci.

Ceny pronájmu (včetně 21 % DPH)

Cena zahrnuje lektorský počítač, projektor, plátno, tabuli nebo flipchart, on-line připojení k Internetu.

Učebna 1 hod (podle velikosti) od 360 Kč
Učebna celý den (8 hodin) od 2 500 Kč
Počítačová učebna 1 hod od 460 Kč
Počítačová učebna (8 hodin) od 3 400 Kč
Po 16 hodině, sobota + 50 % příplatek
Neděle + 100 % příplatek

Ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH. Minimální účtovaná cena je za 4 hodiny pronájmu. Při opakovaném nebo dlouhodobém pronájmu poskytujeme individuální slevy.

Máte zájem o pronájem nebo potřebujete další informace? Napište nám!


    Použijeme vaše osobní údaje pro vyřešení vašeho dotazu dle našich zásad ochrany osobních údajů. Tato stránka je ochráněna reCAPTCHA od Google Privacy Policy a podmínky použití.


    kontaktní formulář - centrum-vzdělávání.cz

    Naše pobočky s možností pronájmu