Nabízíme pronájmy výukových prostor

Nabízíme pronájmy výukových prostor

Hledáte-li vhodné prostory pro vaše semináře či výuku, pak naše společnost, mimo vzdělávacích kurzů, nabízí i pronájmy výukových prostor. Můžete si vybrat z několika typů pronájmu:  krátkodobý pronájem, jednorázový pronájem nebo pronájem dlouhodobý. Lze se domluvit i na pravidelném využívání našich prostor pro vaši výuku. K dispozici jsou naše prostory jak v Olomouci, tak i v Brně a ve Zlíně. Největší kapacitu máme v naší budově v Olomouci, kde je i sídlo firmy. V Olomouci je také k dispozici i parkoviště a před budovou je i zastávka MHD s přímou linkou k vlakovému i autobusovému nádraží. Výhodou budovy je i její umístění v klidové zóně mimo dosah hlavních silničních tahů. Jak již bylo zmíněno, největší kapacitu prostor máme v Olomouci, kde jsou k dispozici jak malé učebny s kapacitou od 10 osob, tak velké učebny s kapacitou 30 osob, v případě divadelního uspořádání (bez stolů) až 50 osob. Všechny učebny v Olomouci, Brně, Zlíně i Kroměříži jsou vybaveny projektory, tabulí a v případě požadavku i flipchartem.

pronájmy výukových prostor
Učebna v Brně

Pronájmy výukových prostor

Pronájmy nabízíme jak v sídle firmy v budově VZDĚLÁVACÍHO CENTRA v Olomouci na ulici Stupkova 413/1A, tak i v Jihomoravském a Zlínském kraji. V Jihomoravském kraji jsou k dispozici plně vybavené učebny na naší pobočce v Brně, na adrese Šujanovo náměstí 3. Ve Zlínském kraji nabízíme pronájem ve Zlíně a v Kroměříži. Celkově máme 12 poboček, kde je možnost pronájmů.

pronájmy výukových prostor
Učebna v Olomouci

 

Učebny je možné si pronajmout v pracovní dny i o víkendu pro denní kurzy i odpolední (večerní) školení nebo akce. Cena za pronájem učebny na hodinu je od 250 korun bez DPH. Na ceně se lze dle individuální poptávky domluvit.

 

 

 

Vybavení učeben

pronájmy výukových prostor
Učebna v Brně

Samozřejmostí je on-line připojení na internet. Kromě standardního vybavení (stoly a židle) jsou všechny naše učebny vybaveny i standardní didaktickou technikou jako je:

  • lektorský PC s připojením na internet
  • datový projektor
  • tabule
  • plátno
  • flipchart

 

Coffebreak

V případě firemních akcí nebo pronájmu je možné se domluvit i na zajištění občerstvení jako jsou například chlebíčky, koláčky, ovoce, káva a čaj. Zajistíme i dodávku teplého (poledního) jídla. Cena za občerstvení je od 80 korun na osobu – konečná cena je dána rozsahem občerstvení.

Dlouhodobé pronájmy

pronájmy výukových prostor
Prostor určený k dlouhodobému pronájmu

Kromě krátkodobých pronájmů nabízíme i pronájmy dlouhodobé. Naše prostory jsou vhodné i pro sportovní aktivity – např. pro cvičení jógy apod.

V Olomouci nabízíme ke krátkodobému nebo dlouhodobému pronájmu i vybavené kanceláře.

V případě zájmu o pronájem prostor pro vaši výuku nebo pro dlouhodobý pronájem nás kontaktujte na naši recepci 585 226 388 nebo nám napište na info@poc-sluzba.cz.

Ostatní
Brno, jednorázový pronájem, krátkodobý pronájem, Olomouc, pronájem prostor, výukové prostory

Archivy

Naše zkušenosti z implementací GDPR zazněly na Valné hromadě AIVD ČR
Pověřenec GDPR – perspektivní práce

Další podobné články