Tvroba webových stránek - 2023 - rekvalifikace

Tvorba webových stránek

Na jaká témata je školení zaměřeno? Rekvalifikační kurz Tvorba webových stránek je zaměřen na výuku kódování v HTML a CSS. Dále probíráme navazující témata pro tvorbu dynamických internetových prezentací, ukázky Javascriptu, PHP a SQL. Školení je ukončeno sestavením webu v redakčním systému WordPress.

Co si na školení osvojíte

Základem programování internetových prezentací je zvládnutí kódování v jazyce HTML 5. Vzhled webové prezentace nastavíte pomocí zápisů stylů (CSS 3). Bez znalosti těchto technik nemůžete vytvořit stránky zobrazené v prohlížečích.

Tvorba webových stránek

Připravíte si grafický návrh webu v grafickém programu, vyzkoušíte si navrhnout barevné schéma a upravit grafiku pro internetové stránky.

Na kódování navazuje vlastní programování. Zde se využívá řady programovacích jazyků. Pro doplnění dynamických prvků přímo v prohlížeči je vhodný skriptovacího jazyka Javascript. S jeho principy se na školení Tvorba webových stránek také seznámíte.

Zpracování dat z formulářů, dynamické sestavení stránky a další programátorské techniky Vám předvedou naši lektoři v programátorském prostředí PHP. Pro ukládání informací do tabulek použijete databázi MySQL.

Naše zkušenosti

Naši lektoři vedli několik kurzů s touto tématikou, vytvořili řadu webů. Použijete programátorský editor Visual Studio Code, který vyvinul Microsoft a podporuje velké množství programátorských technik.

Kde znalosti využijete

Rozvoj využívání informačních technologií, cloudové aplikace, předávání informací a publikování v různých on-line systémech Vám dává konkurenční výhodu, pokud chápete a dokážete aplikovat principy kódování a programování ve své práci.

Pokud chcete být lídry v používání informačních technologií ve svém okolí, znalost kódování a programování Vám v tom pomůže. Kurz Vám umožní nastartovat svoji kariéru kodéra nebo programátora. Pokud tyto ambice nemáte, nevadí. Absolvování kurzu Tvorba webových stránek vám pomůže sestavit si pro sebe nebo firmu několikastránkový web.

Prohlédněte si nabídku našich školení a v případě dalších dotazů napište na info@poc-sluzba.cz

Termíny rekvalifikačního kurzu

12.08. - 29.08. 2024Brno 80 hod.
Tvorba www stránek 12.8.-29.8.2024
Rekvalifikace a profesní kvalifikace
Počítače a IT
18 700 Kč
Rekvalifikace
Rekvalifikace, Rekvalifikační kurzy, Tvorba webových stránek, Tvorba webu, Visual Studio Code, WordPress

Archivy

Proč je důležité vzdělávat i nižší management
Skončila série workshopů – Brýle pro virtuální realitu

Další podobné články