Seminář: Využití digitálních kryptoměn a technologie blockchainu v podnikání

Seminář: Využití digitálních kryptoměn a technologie blockchain v podnikání

Určitě jste zaregistrovali v poslední době často skloňované pojmy jako – virtuální měna, kryptoměna, blockchain či bitcoin. Jedná se o jeden z trendů, které není radno podcenit a je dobré mít o těchto pojmech alespoň základní informace. U nás ve firmě se již nějakou dobu otázkou kryptoměn či technologie blockchain zabýváme, a proto jsme se rozhodli připravit několik seminářů na toto téma. Ve spolupráci s významnými celostátně uznávanými autoritami v této odbornosti jsme se rozhodli připravit i pro ostatní zájemce o tyto technologie (nejen kryptoměny ale především technologie blockchain) sérii následujících vzdělávacích seminářů. Prvním seminářem bude Využití digitálních kryptoměn a technologie blockchain v podnikání.

Naším záměrem je vytvořit celý postupný sled (KRYPTO Akademii) klíčových tématických seminářů, které budou zaměřeny především na využití těchto nových digitálních technologií v dennodenní podnikatelské praxi. Od plateb kryptoměnami a jejich směnou, přes příjem tržeb samotnými podnikateli. Sami jsme již ve fázi testování nové digitální technologie a připravujeme se i na metodickou pomoc při zavádění těchto digitálních kroků pro naše firemní zákazníky.

Prvním, tj. „základním“, seminářem naší nové KRYPTO AKADEMIE startujeme koncem prázdnin v Brně a Olomouci pod názvem Využití digitálních kryptoměn a technologie blockchainu v podnikání.

Seminář: Využití digitálních kryptoměn a technologie blockchain v podnikání

Záměrem při vytváření obsahu tohoto semináře bylo představit možnosti využití nových digitálních technologií v podnikatelské praxi i v běžném životě účastníků semináře. Seminář je určen jak pro naprosté začátečníky, tak i pro mírně pokročilejší, protože celý výklad je zaměřen převážně na praxi a praktické zkušenosti lektora. Seznámíte se s Bitcoinem (BTC) a dalšími coiny z ekonomického a technického hlediska včetně praktického využití. Dále s technologií blockchain a příklady možného využití v podnikatelském prostředí.

Kryptoměny a technologie blockchain aktuálně zažívají velký rozvoj a na jejich využití se soustřeďují i největší globální firmy. V průběhu semináře se dozvíte, jak Digitální „blockchain“ svět funguje. V čem se liší oproti stávajícím „FIAT“ platebním systémům. Dozvíte se, co je třeba pokud, chcete přijímat platby v Bitcoinech (BTC) nebo také např. Smart Cash (SMATR).

Právě Vaší firmě mohou digitální krypto technologie přinést celou řadu výhod, o kterých se můžeme zmínit v rámci závěrečné části semináře – diskusi – kdy se můžete nechat inspirovat příklady dobré praxe.

Celý seminář je veden lektorem s mnohaletými praktickými zkušenostmi v této oblasti. Podrobnější informace o semináři ZDE.

Ze semináře si každý odnese mimo Osvědčení i 100 Kč v kryptoměně, např. Smart Cashů (SMART), ve své nové SW peněžence!

Ať Vám neujede vlak do digitální budoucnosti!

Termíny semináře

Aktuálně není vypsaný žádný termín, v případě zájmu můžete kurz poptat na emailu info@poc-sluzba.cz.
Firemní školení, Ostatní
bitcoin, blockchain, krypto akademie, kryptoměny, smart cash, virtuální měna

Archivy

Vzdělávání pedagogů (nejen) v oblasti ICT
Projekt NOVÁ KARIÉRA – S VEČERNICÍ I PO 50 v mediích

Další podobné články