Projekt NOVÁ KARIÉRA - S VEČERNICÍ I PO 50 v mediích

Projekt NOVÁ KARIÉRA – S VEČERNICÍ I PO 50 v mediích

V poslední dnech je o projektu NOVÁ KARIÉRA – S VEČERNICÍ I PO 50, který společně realizujeme s neziskovou organizací Večernice, z.s. v Jihomoravském kraji, pořádně slyšet ve veřejnoprávních médiích. Nejprve to byla 25.7. 2018 reportáž na České televizi v pořadu Události v regionech (Brno) a tento týden, 31.7.2018, byl odvysílán živý rozhovor s projektovou manažerkou Ing. Lenkou Podmolíkovou, MBAČeském rozhlase na kanále Dvojka.

Projekt NOVÁ KARIÉRA – S VEČERNICÍ I PO 50

Projekt se zaměřuje na ženy, kterým je více jak 50 let, a snaží se jim pomoci s nalezením nového pracovního uplatnění, včetně pomoci s nalezením nového pracovního místa. Klientkám je poskytována pomoc jak v podobě individuálních konzultací s poradci, přes účast ve skupinových motivačních a aktivizačních aktivitách až po možnost účasti na vybraných rekvalifikačních kurzech. Právě rekvalifikační kurzy velmi zvyšují šanci ženám, aby se znovu uplatnili na trhu práce.

Reportáž v Událostech v regionu (Brno)

Dne 25.7. 2018 se konala tisková konference našeho partnera Večernice, z.s. k projektu Nová kariéra – s Večernicí i po 50, kde se prezentovaly dosavadní výsledky projektu. Dále zde byla i výzva využít poslední možnosti pro ženy 50+, aby se do projektu, který končí v září toho roku, zapojily a využily tak možnost získat zdarma novou kvalifikaci. Pro velký zájem jsme se rozhodli nabídnout tuto možnost ženám nejen z Brna a okolí, ale také z Olomouce.

Na reportáž se můžete podívat na stránkách České televize na tomto odkazu.

Živý rozhovor v Českém rozhlasu – Dvojka

Další informace o projektu Nová kariéra – s Večernicí i po 50 byly prezentovány v Českém rozhlase na kanálu Dvojka a to prostřednictvím živého telefonického rozhovoru ve 14:30 hod dne 31.7. 2018. Pokud si chcete poslechnout záznam z tohoto vysílání, pak si ho můžete pustit na webu Českého rozhlasu na tomto odkazu. Jestli nechcete poslouchat celý hodinový záznam, ale pouze si poslechnout uvedený rozhovor, pak klikněte cca do poloviny časového proužku, protože rozhovor začínal ve 14:30 hod.

Kurzy, které ještě můžete absolvovat

Pokud byste měli zájem o vstup do projektu a využít tak možnost absolvovat rekvalifikační kurzy, pak se ozvěte na email LPodmolikova@poc-sluzba.cz. A jaké rekvalifikační kurzy pro klientky projektu máme v aktuální nabídce? Především se jedná o kurzy Pracovník v administrativě, Chůva pro dětské koutky a Základy obsluhy PC

Nejbližší termíny RK Pracovník v administrativě

Aktuálně není vypsaný žádný termín, v případě zájmu můžete kurz poptat na emailu info@poc-sluzba.cz.

Nejbližší termíny RK Chůva pro dětské koutky

Aktuálně není vypsaný žádný termín, v případě zájmu můžete kurz poptat na emailu info@poc-sluzba.cz.

Nejbližší termíny RK Základy obsluhy PC

Aktuálně není vypsaný žádný termín, v případě zájmu můžete kurz poptat na emailu info@poc-sluzba.cz.
Projekty, Rekvalifikace
Česká televize, Český rozhlas, Chůva pro dětské koutky, JMK, Pracovník v administrativě, Základy obsluhy PC

Archivy

Seminář: Využití digitálních kryptoměn a technologie blockchain v podnikání
Další ročník studia MBA v Olomouci již brzy

Další podobné články