Další ročník studia MBA v Olomouci

Další ročník studia MBA v Olomouci již brzy

První ročník studia MBA v Olomouci se blíží ke svému závěru a my již připravujeme nový. Po zkušenostech s prvním během jsme v posledním roce připravili a aktualizovali nové tématické zaměření studia MBA v Olomouci.

Nové zaměření studia MBA v Olomouci „Digitální Manažerské kompetence zaměřené na aktuální  výzvy“

Celý rok jsme pracovali a vyjednávali s autoritami na celostátní úrovni o obsahu a zaměření manažerských kompetencí s orientací na aktuální digitální dobu. Do jisté úrovně jsme zvážili i celou problematiku Průmyslu 4.0 – v našem okolí ve firemní praxi se již nachází úspěšné firmy se zkušenostmi v této oblasti. Naší snahou je zapracovat tyto zkušenosti z praxe do studia MBA v Olomouci.

Podnadpisem nebo lépe mottem našeho studia MBA v Olomouci je

Studium MBA v Olomouci „Z praxe pro praxi“.

Tímto mottem se snažíme jednoznačně dát najevo, čímž se chceme odlišovat od konkurence – nejenom aktuálním a snad i atraktivním tématem digitálních kompetencí Manažera, ale především orientací celého studia na praktické příklady a zkušenosti přímo z praxe, které studentům budou zprostředkovávat právě praktici, úspěšní jak pedagogové, tak i podnikatelé na celostátní úrovni.

Studium MBA v Olomouci je rozděleno celkem do tří semestrů po 6 měsících, tedy celková délka studia bude 18 měsíců. Studium je zakončeno závěrečnou zkouškou a obhajobou Závěrečné práce. Zahájení je již pevně určeno na 20.10.2018 v sídle firmy CENTRUM-VZDĚLÁVÁNÍ, Počítačová služba s.r.o., v Olomouci na ulici Stupkova 413/1a v 5.patře učebně 51.

V další následné informaci představíme profil studia MBA s jednotlivými význačnými předměty. Nyní jen prozradíme, že mimo jiná témata digitálního managementu budou v náplni studia MBA  i téma z přednášek z naší

Další podrobnější informace budou následovat. Aktuálně připravujeme na tuto problematiku samostatný, tzv. produktový web, kde po 1.9.2018 najdete podrobnější informace – a to na webových stránkách www.Akademie-DM.cz 

 

Firemní školení, Ostatní
MBA, Olomouc, profesní studium, Průmysl 4.0

Archivy

Projekt NOVÁ KARIÉRA – S VEČERNICÍ I PO 50 v mediích
Zahájení cyklu seminářů Akademie Kryptoměn a blockchainu v podnikání

Další podobné články