Zahájení cyklu seminářů Akademie Kryptoměn a blockchainu v podnikání

Zahájení cyklu seminářů Akademie Kryptoměn a blockchainu v podnikání

O tomto víkendu proběhlo zahájení cyklu seminářů  Akademie Kryptoměn a blockchainu v podnikání úvodním seminářem v Olomouci. První seminář byl zaměřen na základy digitálních Kryptoměn a blockchainu v podnikání. Zaměření celé naší Akademie Kryptoměn a blockchainu je na praktické zkušenosti a využití této nové digitální technologie v podnikatelské praxi. Zkušený lektor Roman Kovář zahájil seminář v obecné rovině s uvedením především konkrétních praktických příkladů využití. Vzhledem k tomu, že je současně i programátorem blokchainu, uvedl své zkušenosti s procesy implementace digitálních technologických coinů (např. NEM.IO). Na tyto zkušenosti byly směřovány i dotazy účastníků.

Krátké shrnutí úvodního semináře

Zahájení cyklu seminářů Akademie Kryptoměn a blockchainu v podnikáníNaše Akademie Kryptoměn a blockchainu v podnikání byla odstartována úvodním seminářem pod názvem „Využití digitálních kryptoměn a technologie blockchainu v podnikání„. Cílem bylo, i přes prázdninový termín, vytvořit u nás v Olomouci Centrum nových informací v oblasti Digitálních kompetencí managera.

Celá tato oblast Digitálních kompetencí managera se také stala klíčovým tématem našeho nového běhu Profesního studia MBA. Téma Využití digitálních kryptoměn a technologie blockchainu v podnikání je jedním z 15 témat Profesního studia MBA, které bude zahájeno 20.10.2018Olomouci Akademií digitálního managementu z.ú. (o informace si můžete napsat na Info@Akademie-DM.cz).

Zákulisní informace ze semináře

Velice zajímavé byly informace o konkrétních plánech v České republice, např. atraktivní měny SMART CASH (SMART), jeho rozvoj a potenciál i pro využití v podnikatelském prostředí. Další principy fungování technologie blockchainu byly ilustrovány na historii a praxi coinu CALLISTO (CLO) – v češtině.Dále pak bylo prezentováno několik ryze technologických coinů, tedy kryptoměny, které mají uplatnění pouze v technologii, logistice a obecné podnikatelské praxi. Jako například SONM,…

Co si účastníci ze semináře odnesli

Zahájení cyklu seminářů Akademie Kryptoměn a blockchainu v podnikáníAtmosféra byla příjemná, tvůrčí a sdílná. Takže se účastníci získali, mimo plánovaných informací z úvodu do problematiky, také řadu odpovědí na jejich někdy až velice konkrétní otázky. Dále si všichni účastníci odnesli ve své nově nainstalované peněžence ve svém mobilu 100 SMARTů. Přičemž si sami prakticky vyzkoušeli základní používání digitálních kryptoměn v jednoduché krypto-peněžence.

Tématy dalších běhů naší Akademie Kryptoměn a blockchainu v podnikání. Budou zaměřeny na témata, kam směřovalo nejvíce dotazů mining, PoW, PoS, PoI, masternode, .. postupně budeme vypisovat další termíny v Olomouci popř. Brně, které najdete ZDE.

Video po semináři

 

Firemní školení
Akademie, blockchain, callisto, kryptoměny, NEM, Seminář, smart cash

Archivy

Další ročník studia MBA v Olomouci již brzy
Školení a semináře digitálního marketingu na Moravě (+ Praha)

Další podobné články