digitálního marketingu na Moravě (+ Praha)

Školení a semináře digitálního marketingu na Moravě (+ Praha)

Máme připravené další, tentokrát podzimní, termíny z oblasti digitálního marketingu. Za prvé se jedná se o 5ti denní kurz Digitálního marketingu dle ECDL. Tento kurz jsme připravili jak pro Brno, tak pro Prahu. Pokud by se vám zdál tento kurz příliš dlouhý nebo nebo nemáte dostatek času, pak máme nachystané ještě dva semináře z oblasti Digitálního marketingu, které jsme připravili ve spolupráci s RHK Brno a OHK Hodonín. Pro členy těchto hospodářských komor platí nižší cena, kterou zjistíte na jejich webových stránkách.

Kurz Digitální marketing dle ECDL

kurz Digitální marketingDozvíte se k čemu jsou dobré PPC kampaně v Google AdsSeznam Sklik, jak spravovat firemní stránky na sociálních sítích jako je například Facebook, LinkedIn a Twitter. Ale aby nám všechno „šlapalo“, pak je potřeba mít dobré základy – a tím jsou webové stránky, takže se podíváme, jak by měli webové stránky dnes vypadat. A to z několika pohledů – například z technického nebo obsahového. Jednoduše by se dalo říci, že se to týká SEO, neboli optimalizace webu pro vyhledávače Google a Seznam. Dále si v průběhu kurzu ukážeme webovou analytiku v Google Analytics. Zaměříme se i na to, jak vytvářet moderní email marketing pomocí služby MailChimp. Více informací o kurzu Digitální marketing dle ECDL najdete zde.

Rozsah kurzu je 5 dnů, což umožňuje věnovat větší prostor na detailnější přehled využití nástrojů digitálního marketingu. Kurz je postaven na sylabu modulu M17 v souladu s konceptem ECDL, přičemž naše firma spolupracovala na vytvoření tohoto sylabu. Obsah kurzu dle sylabu M17 najdete na stránkách ECDL.

Aktuálně není vypsaný žádný termín, v případě zájmu můžete kurz poptat na emailu info@poc-sluzba.cz.

Seminář Moderní firemní webové stránky

Jak již z názvu vyplývá, tento seminář se zaměřuje především na webové stránky. Velká část semináře je věnována problematice SEO. Více o tomto semináři a také o semináři Jak může firma využít digitální marketing? si můžete přečíst v našem předešlém článku na našem specializovaném webu Digitální – marketér.

Aktuálně není vypsaný žádný termín, v případě zájmu můžete kurz poptat na emailu info@poc-sluzba.cz.

Seminář Jak může firma využít digitální marketing?

Tento seminář je na rozdíl od předchozího semináře více zaměřený na jednotlivé části digitálního marketingu (PPC, Sociální sítě, Email marketing, Webová analytika). Probírají se zde možnosti v PPC systémech a to v Google Ads (dříve Google AdWords či Google AdWords Express). Dále se zde věnujeme i email marketingu prostřednictvím nástroje MailChimp. Nezapomínáme také na sociální sítě, kde si ukážeme možnosti využití reklamy především na nejznámější sociální síti Facebook.

Aktuálně není vypsaný žádný termín, v případě zájmu můžete kurz poptat na emailu info@poc-sluzba.cz.

Semináře jsou určeny pro členy RHK Brno v Brně a pro členy OHK Hodonín v Hodoníně (Kyjově), ale i pro veřejnost. V případě zájmu se neváhejte přihlásit. Pokud potřebujete poradit, pište na email LPodmolik.ml@poc-sluzba.cz.

Firemní školení
Brno, Digitální marketing, ECDL, , Google, Google Ads, PPC, Praha, Seminář, SEO, Seznam, Seznam Sklik

Archivy

Zahájení cyklu seminářů Akademie Kryptoměn a blockchainu v podnikání
Již za 10 dní zahajujeme nové Studium MBA v Olomouci

Další podobné články