Využijte státní podporu a nechte si proplatit 82 - 100 % kurzu

Využijte státní podporu a nechte si proplatit 82 – 100 % kurzu

I s našimi kurzy dosáhnete na státní podporu! Můžete si vybrat některý z akreditovaných rekvalifikačních kurzů (zvolená rekvalifikace) – tam je státní podpora 100 %. Další možností je vybrat si některý neakreditovaný kurz (dalšího vzdělávání v IT) – většinou v rozsahu 16 hodin – na který se vztahuje podpora ze strany státu až 82 %. Úřad práce může uhradit až 50 000 Kč za poslední 3 roky na zvolené rekvalifikace a dalších 50 000 Kč za poslední 3 roky na kurzy dalšího vzdělávání v digitálních dovednostech. Podrobnější informace najdete na webu Úřadu práce.

Jak to funguje?

Pro získání finanční podpory na vzdělávání musíte být buď uchazeč o zaměstnání nebo zájemce o zaměstnání. Kdo je zájemce o zaměstnání? Jedná se o fyzickou osobu která má zaměstnání, ale chce dosavadní zaměstnání změnit nebo je ohrožena ztrátou tohoto zaměstnání. To znamená, že i ženy na rodičovské dovolené se mohou stát zájemci o zaměstnání a požádat svůj Úřad práce o úhradu některého z kurzů. Více informací najdete na webu Úřadu práce.

Pak už si vybete z nabídky na našem webu případně na e-shopu Úřadu práce – stačí si zkopírovat název kurzu a dát do políčka „Hledaný výraz„.

O kolik kurzů můžete požádat?

Počet kurzů neni omezen, omezením je max částka 50 000 Kč za poslední 3 roky. Požádat si můžete vždy o jeden kurz a po jeho ukončení pak o další kurz/y až do vyčerpání limitu 50 000 Kč. V případě souběhu žádostí Úřad práce vaši žádost zruší!

Jaké akreditované kurzy nabízíme

V současné době si můžete vybrat některý z našich akreditovaných kurzů zakončených profesní zkouškou dle standardů Národní soustavy kvalifikací. K podrobnějším informací ke kurzu se dostanete kliknutím na název kurzu:

Dále vám můžeme nabídnout i akreditované kurzy z oblasti IT:

Co si můžete vybrat z oblasti dalšího vzdělávání v digitálních dovednostech?

Celou nabídku IT kurzů najdete na našem webu v části IT kurzy pro veřejnost. Novinkou letošního roku je on-line kurz Canva pro začátečníky, který nabízíme jako dopolední, tj. 3 dny po 6 hodinách, a jako odpolední po 4 hodinách denně vždy 2x v týdnu. V případě. že Vám Úřad práce schválí příspěvek, budete platit jen 891 Kč, tj. 18 % ceny kurzu.

Tak co, vybrali jste si?

Výše uvedenou nabídku budeme dále doplňovat o další, žádané kurzy. Přihlásit se můžete jak na našem webu, tak přes e-shop Úřadu práce. Máte-li dotaz, napište nám info@poc-sluzba.cz

Firemní školení, Rekvalifikace
Asistentka sekretářka, Lektor dalšího vzdělávání, Manažer projektu, Personalista, Pracovník grafického studia, Rekvalifikace, Tvorba webových stránek

Archivy

Lektor/lektorka dalšího vzdělávání (75-001-T) – kurz a profesní zkouška podle nového standardu
Co nového v kurzu Personalista/personalistka dle NSK?

Další podobné články