On-line kurzy - profesní kurzy dle NSK

Vzdělávejte se on-line! Nyní i akreditované kurzy

  1. CENTRUM-VZDĚLÁVÁNÍ.CZ
  2. Ostatní
  3. Vzdělávejte se on-line! Nyní i akreditované kurzy

Vítejte ve světě celoživotního vzdělávání v 21. století a vzdělávejte se on-line! Nyní máte možnost u nás absolovovat hned čtyři profesní kurzy:

Jak to funguje?

Část kurzu probíhá tzv. synchronně on-line, tj. naživo s lektorem, formou webináře v prostředí ZOOM. V rámci této části mají možnost se účastníci do výuky aktivně zapojit – dotazy, řešením úkolů, …

Pokud s prostředím ZOOM nemáte zkušenosti, pak si Vás dovolujeme odkázat na náš článek Jak se připravit na naší on-line výuku pomocí Zoomu? Z webináře je pořizován záznam, který mají účastníci možnost shlédnout zpětně po celou dobu realizace kurzu. Záznam je uložen na našem e-learnigovém portále a je přístupný pouze pro konkrétní účastníky kurzu.

Další část kurzu probíhá tzv. asynchronně, tj. samostudiem s pomocí e-learningu – na ukázkové lekce k jednotlivým kurzům se můžete podívat zde. Dále účastníci obdrží výukové materiály, které si mohou stáhnout z našeho cloudu. V rámci každé lekce mají účastníci k dispozici i opakovací test s vyhodnocení správných odpovědí. Každý test si mohou spustit až 10krát. Otázky i pořadí správných odpovědí se generují z připarvených souborů otázek.

Profesní zkouška musí vždy proběhnout prezenčně – místo zkoušky je buď v Olomouci, na některé z našich pobočkách v JMK nebo ZLK. Je možné se také domluvit na realizaci (pro skupinu účastníků) kdekoliv v ČR.

A jak je to s poměrem synchronní a asynchronní výuky?

  • Asistent/asistentka – 40 hod on-line s lektorem a 40 hod samostudium s pomocí e-learningu – k této části mají účastníci připojený i výukový blok práce s textem, tabulkami a grafy, s tvorbou prezentací. Dále mají k dispozici i pracovní soubory k procvičování, cvičné testy, modelové situace a ústní otázky ke zkoušce.
  • Lektor/lektorka dalšího vzdělávání – 40 hod on-line s lektorem a 60 hod samostudium s pomocí e-learningu, zpracování vzdělávacího projektu. V průběhu on-line části s lektorem mají účastníci možnost průběžně zpracovávat svůj vzdělávací projekt a záskávat tak zpětnou vazbu od lektora.
  • Manažer/manažerka projektu – 56 hod on-line s lektorem, 94 hod samostudium s pomocí e-learningu
  • Personalista/personalistka – 48 hod on-line s lektorem, 72 hod samostudium s pomocí e-learningu. I u tohoto kurzu mají k této části účastníci připojený i výukový blok práce s textem, tabulkami a grafy, s tvorbou prezentací. Dále mají k dispozici i pracovní soubory k procvičování, cvičné testy, případové studie a ústní otázky ke zkoušce.

Zaujala Vás možnost vzdělávat se on-line?

Pak neváhejte a vyberte si některý z našich kurzů a přihlaste se. Pokud byste měli zájem vypsat pro skupinu speciální termín, pak se nám ozvěte na info@poc-sluzba.cz a domluvíme se.

Termíny on-line školení

16.05. - 20.06. 2023On-line40 hod.
Asistent/asistentka online (webinář + e-learning)
Rekvalifikace a profesní kvalifikace
Administrativa
Pozn: On-line výuka probíhá prostřednictvím ZOOM 2x týdně vždy od 16:00 do 19:15 hod. Termíny výuky: 16.5., 18.5., 24.5., 25.5., 30.5., 1.6., 6.6., 8.6., 13.6., 15.6. 2023. Profesní zkouška prezenčně v Olomouci - 20.6. 2023od 16:00 hod. Elearning je účastníkům přístupný kdykoliv po celou dobu trvání kurzu.
9 490 Kč
Aktuálně není vypsaný žádný termín, v případě zájmu můžete kurz poptat na emailu info@poc-sluzba.cz.
05.04. - 23.05. 2023On-line150 hod.
Manažer/manažerka projektu dle NSK (kod 63-007-R) – webinář
Rekvalifikace a profesní kvalifikace
Management
Pozn: Výuka probíhá online v těchto termínech: 5.4., 12.4., 19.4., 26.4., 10.5. a 17.5. 2023 Zkoušky probíhají prezenčně v Olomouci 22. 5. a 23.5. (dle počtu účastníků - max. počet účastníků u zkoušky v jednom dni je omezen standardem NSK)
24 990 Kč
Aktuálně není vypsaný žádný termín, v případě zájmu můžete kurz poptat na emailu info@poc-sluzba.cz.
Ostatní, Rekvalifikace
, , , , , , , , ,

Archivy

A už je to tady – 33. výročí
Novinky v akreditovaném kurzu Manažer projektu dle NSK

Další podobné články