centrum-vzdelavani - nas e-elearning - co nabizime za kurzy

E-learning – co vše nabízíme?

Dnes jsme si celkem zvykli na to, že se vzděláváme z pohodlí našeho domova nebo přímo z naší kanceláře, a vše probíhá on-line. Ano, například pro velkou část zaměstnanců, učitelů i „veřejnost“ to byla vzdálená budoucnost vzdělávat se pouze on-line. Ale přišla celosvětová epidemie a museli jsme si zvyknout na „nový normál„. Uvidíme, co z toho přetrvá a co pomine, ale pevně věříme, že on-line výuka už zůstane nastálo zakotvena v naších životech.

Takže kromě on-line výuky, kdy jsme zvyklí koukat a poslouchat lektora „živě“, tedy synchronně, tak máme ještě další možnost – a to tzv. „asynchronní„, kdy se můžeme v on-line prostoru vzdělávat jak potřebujeme, tempem, které nám osobně vyhovuje a kdy na to máme zrovna čas. Ano mám na mysli E-learning. E-learning máme v naší společnosti již několik let. Už jen samotný e-learningový systém máme ve 3. generaci, kdy každá generace přinesla něco nového. Začátky e-learningu u nás můžeme datovat do roku 2011. Takže je to již 10 let co u nás provozujeme e-learning a postupně ho vylepšujeme.

Co všechno nyní nabízíme v e-learningu?

Pokud se podíváte na náš e-learningový portál – https://elearning.centrum-vzdelavani.cz, tak uvidíte aktuálně 11 kurzů, které vycházejí z našich školení (jak rekvalifikačního tak firemního vzdělávání). Tyto kurzy můžeme ještě rozdělit do dvou skupin:

Jak lze zakoupit náš e-learningový kurz?

Aktuálně pracujeme ještě na objednávkovém procesu pro e-learningové kurzy – podobě jak to máme pro naše „standardní“ kurzy (prezenčně či on-line). Ale zatím není plně připraven, takže nejjednoduší cesta je buď poslat e-mail na info@poc-sluzba.cz s tím, že máte zájem o náš e-learningový kurz nebo využít formuláře níže, kde si vyberete z nabídky ten kurz, který vám vyhovuje.

Mám zájem o e-learningový kurz

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.

Firemní školení, Ostatní, Rekvalifikace
e-learning, IT školení, Online výuka, Připrava na profesní zkoušky dle NSK

Archivy

Kyberbezpečnost pro školáky
Personalista/personalistka – co je nového?

Další podobné články