Profesor Milan Zelený bude přednášet na Akademii DM

Profesor Milan Zelený bude přednášet na Akademii DM

Tento týden v sobotu (15.6. 2019) bude přednášet na naší Akademii digitálního managementu pan profesor Milan Zelený v rámci studia MBA. Toto studium MBA v Olomouci a v Brně je zaměřeno na digitální management, nebo-li co všechno potřebuje dnešní manager v digitální době.

Přednáška profesora Milana Zeleného

Manažerské výzvy, takto se jmenuje přednáška, která bude v Olomouci 15.6. 2019 pod vedením profesora Zeleného. Pokud by náhodou pana profesora někdo neznal, pak můžeme uvést, že se jedná o významného česko-amerického ekonoma, který se zabývá zejména obory produktivity práce, teorie řízení, podnikové ekonomiky a multikriteriálního rozhodování.

Tématické zaměření semináře Manažerského studia MBA

Seminář/přednáška a následná diskuze s účastníky se bude skládat ze 3 témat:

Principy a odkaz Bati v dnešní (digitální) době

Ve smyslu zkušeností Baťových měst, koordinujeme tvorbu komplexních, integrovaných produkčních celků, často jen částečně dokončených, pro export do ekonomicky ohrožených oblastí: tj. umístění výroby co nejblíže ke konečnému spotřebiteli, obnovení autonomní lokální komunity – a tak omezení vynucené migrace, vnější i vnitřní – při použití nejnovějších digitálních, modulárních a robotických technologií. Zároveň tvoříme elektro-solární komplex, distribuované autonomní energetiky

ZET Organizace – sebe-obnovující podnik

Představuje podnikovou organizaci pro 21. století, založenou na třech autonomních, paralelních a posuvných modulech PPF (past, present, future), umožňující současné pokrytí příležitostí minulých, současných a budoucích. Při akceleraci hospodářské, technologické a politické změny, PPF umožňuje dlouhodobé podnikové přežití ve smyslu dlouhodobé sebeudržitelnosti.

Strategie prvního kroku

Nový pohled na tvorbu a práci se strategií v současné době plné změn. Právě toto téma očekáváme, že účastníky semináře v Olomouci nejvíce zaujme.

Přihláška na seminář

Seminář jsme se rozhodli otevřít i pro veřejnost, tedy kromě studentů MBA se tak můžete tohoto zajímavého semináře zúčastnit i vy. Cena je stanovena na 3 990,-Kč + 21%DPH (4 827,-Kč vč. DPH). Místa jsou samozřejmě limitována, takže se přihlaste včas.

Aktuálně není vypsaný žádný termín, v případě zájmu můžete kurz poptat na emailu info@poc-sluzba.cz.

Budeme se těšit na vaši účast na této velice netradiční přednášce od profesora Milana Zeleného.

Firemní školení, Ostatní
Akademie DM, MBA, Olomouc, Profesor Milan Zelený

Archivy

Rozdělení ECDL zkoušek + Digitální marketing M17
Novinky v ECDL (ICDL) 2019

Další podobné články