Nemůžeme školit prezenčně - ale online fungujeme

Nemůžeme školit prezenčně – ale online fungujeme

Na základě několika Vašich dotazů souvisejících s uzavíráním škol a školských zařízení bychom Vás rádi informovali, že naše vzdělávací středisko nemůže aktuálně realizovat školení v našich prostorech. Ani nemůžeme školit u našich zákazníků prezenčně. Jediná možnost, která nám zůstala je výuka – online. Vycházíme z informací na webu MPO – https://www.businessinfo.cz/clanky/odpovedi-na-nejcastejsi-dotazy-podnikatelu-ohledne-aktualnich-opatreni-proti-sireni-koronaviru/

Mohou školit u klienta v provozovně? Školení pod 30 osob.

Ne, dle usnesení vlády č. 215 je možné se potkávat a volně pohybovat pouze v  nezbytně nutných případech, tudíž školení by mělo být zrušeno, popřípadě pokud je zcela nezbytné, tak ho uskutečnit prostřednictvím internetu nebo jiných vzdálených prostředků. Je zcela nezbytné dbát opatřeních, které vyplývají z vyhlášení nouzového stavu. 

https://www.businessinfo.cz

Rekvalifikační kurzy a on-line školení

Naše rekvalifikační kurzy a školení jsou dle Úřadu práce ČR dočasně pozastaveny do konce března. Dále se upřesní dle aktuální situace ve společnosti. Pokud se jedná o zákazníky z řad firem nebo veřejnosti, tak můžeme nabídnout alternativu u některých naších kurzu ve formě e-learningu. Adresa našeho e-learningu je https://elearning.centrum-vzdelavani.cz . Nyní tam najdete školení, které převážně slouží jako přípravné kurzy k profesním zkouškám dle NSK tedy Chůva, Asistentka, Personalista nebo Lektor dalšího vzdělávání. Další kurzy, které můžete studovat z „klidu“ svého domova jsou základní IT kurzy MS Excel, MS Word a MS PowerPoint. Pokud byste měli zájem o tyto kurzy, tak stačí napsat e-mail na info@poc-sluzba.cz nebo zavolat na telefonní číslo 724 189 681.

Využití volnějšího režimu pro učitele

Pokud byste rádi využili volnějšího režimu pro sebevzdělávání v rámci akreditovaných školení a kurzů DVPP pro pedagogy/učitele, pak pro Vás máme dobrou zprávu – umožníme Vám na 2 měsíce přístup k našim IT školením (základní IT kurzy MS Excel, MS Word a MS PowerPoint) na e-learningu. V případě zájmu nás můžete kontaktovat na e-mail DVPP@poc-sluzba.cz a domluvíme se na detailech.

DVPP, Firemní školení, Rekvalifikace
DVPP, e-learning, Rekvalifikace

Archivy

Náš nový e-learning
Jak na práci na dálku?

Další podobné články