Školení a kurzy CAD

Školení a kurzy CAD

Abychom Vám usnadnili zavedení CAD, GIS, PDM a multimedia aplikací, jejich upgradů či nadstaveb do rutinního provozu nebo pomohli zvýšit produktivitu Vaší práce, nabízíme Vám specializovaná školení a kurzy CAD školicího střediska Autodesk – ATC – Authorized Training Center, které zajišťujeme předními odborníky firmy CAD Studio a.s.. Úspěšní absolventi CAD školení získávají celosvětově platný certifikát firmy Autodesk®.

Nabízíme pomoc při psaní nebo administraci žádostí v projektu POVEZ II na:

  • Jednoduché typy školení pro začátečníky.
  • Rekvalifikační kurzy CAD software, akreditované MŠMT.

Implementační školení CAD/PDM produktů v autorizovaném školicím středisku Autodesk firmy CAD Studio a.s. (Č.Budějovice, Praha, Brno, Ostrava, Pardubice, Plzeň) nebo přímo na Vašich firemních počítačích.
Individuální školení a kurzy CAD podle konkrétních potřeb pracovníků.

Školení a kurzy CAD pořádá firma CAD Studio a.s., která  je největším středoevropským partnerem společnosti Autodesk. CAD Studio a.s. je držitelem nejvyššího statusu Autodesk Platinum Partner. Je  členem Autodesk Developer Network a podílí se na lokalizacích produktů Autodesk do češtiny.

CAD Studio a.s. dodává a školí v následujících základních oblastech:

  • Strojírenská řešení pro 3D konstruování digitálních prototypů a mechatroniku s technologiemi Autodesk Inventor, AutoCAD Mechanical, AutoCAD Electrical, Autodesk Simulation, Inventor ETO pro automatizaci konstrukčních procesů, specializované aplikace pro výpočty, analýzy, statiku, vizualizace, CAM aplikace pro obrábění a CNC.
  • Stavařská CAD/BIM řešení pro 3D projektování a architekturu s technologiemi Autodesk Revit, AutoCAD Architecture a AutoCAD Civil 3D, specializované aplikace pro TZB, liniové stavby, modelování terénu, energetické analýzy, vizualizace.
  • Průmyslová řešení pro výrobní linky a zpracovatelský průmysl Autodesk Factory Design a AutoCAD Plant 3D.
    Systémy pro efektivní správu dokumentů a produktových dat (PDM/PLM) s technologiemi Autodesk Vault, Autodesk A360 Team a Autodesk Fusion Lifecycle (PLM 360).
  • GIS/FM systémy pro správu majetku, inženýrské sítě, areály a státní správu s technologiemi, AutoCAD Map 3D a Autodesk Infrastructure Map Server, twiGIS, BIMforMe, vyjadřovací portály, integrace databázových, CAD, rastrových, katastrálních dat a mapových podkladů.

Využijte proto našich zkušeností s psaním a administrací žádostí v projektu POVEZ II a kontaktujte nás třeba na emailu povez-ii@poc-sluzba.cz. Pomůžeme Vám s výběrem vhodného kurzu i s jeho zajištěním. Všechny kurzy jsou dostupné na stránkách našeho partnera Cadstudio

Firemní školení
kurzy CAD, POVEZ II

Archivy

Řízení projektu metodou přidělování balíků práce
Informace k dočasnému pozastavení příjmu žádostí do projektu POVEZ II

Další podobné články