Vzdělávání rekvalifikaci a dvpp online

Aktuální stav vzdělávání a zkoušek

Pravděpodobně nyní sledujete jiné důležité informace, které se dějí v naší republice, ale MŠMT vydalo v pondělí 15. 2. 2021 dva nové články s informacemi, které se týkají vzdělávání a zkoušek v ČR. První článek s názvem POVOLENÍ DÁLKOVÉ FORMY VZDĚLÁVÁNÍ U REKVALIFIKAČNÍCH A OSTATNÍCH VZDĚLÁVACÍCH KURZŮ, který informuje o tom, že on-line vzdělávání je povoleno až do 30.6.2021. S velkou pravděpodobností se to týká jak rekvalifikačních kurzů, které jsou zmíněny, tak i akreditovaných kurzů DVPP. Druhý článek s názvem REALIZACE REKVALIFIKAČNÍCH A VZDĚLÁVACÍCH KURZŮ A ZKOUŠEK, který opět „prodlužuje“ platnost zákazů prezenčního vzdělávání i profesních zkoušek minimálně do 28.2. 2021.

Takže, co nám z toho plyne – MŠMT povolilo on-line vzdělávání do 30.6. 2021, ale opět s podmínkou, že rekvalifikačních kurzů přes Úřad práce ČR se to netýká a samotný Úřad práce ČR si rozhodne, zda kurzy povolí nebo ne. Výsledek? V podstatě žádné rekvalifikační kurzy se přes ÚP ČR nekonají, takže to není příliš zajímavé. Samozřejmě, pokud jsou firmy či společnosti, které chtějí pro své zaměstnance zrealizovat RK například. Personalista, Lektor dalšího vzdělávání a atd., tak v tom by problém žádný problém není. Až na jednu důležitou podmínku a to, že tyto kurzy jsou zakončeny profesní zkouškou dle NSK a ty jsou zatím stále zakázané. Takže školení lze on-line, ale zkoušky, které vždy musí proběhnout prezenčně, zatím realizovat nelze.

Informace, týkající se možnosti on-line vzdělávání, bude asi více zajímat učitele/pedagogy, kteří se tímto mohou vzdělávat on-line v rámci DVPP až do 30.6.2021. To je pro ně určitě dobrá zpráva, protože tak nemusí cestovat například přes celou republiku, aby mohli absolvovat některé z našich zajímavých školení (webinářů).

On-line DVPP 2021

Aktuálně nabízíme širokou nabídku školení a to i v různých varintách a to „přes den“ a „odpolední„. Rozdíl mezi variantami „přes den“ a „odpolední“ jsou následující. Ve variantě kurzu „přes den“ je 8 hodinová výuka rozdělena do dvou dnů po 2 x 90 min blocích. Ve variantě „odpolední“ je 8 hodinová výuka rozdělena do 4 dnů v odpoledních hodinách od 14:00 do 15:30 – vždy po 90 min. Pro školy, které chtějí připravit školení pro „sborovnu“, nabízíme i variantu odpoledních webinářů po 2 x 4 hod, tj. od 14:00 do 17:30 hod. Takže se snažíme vyjít opravdu všem, kteří mají zájem se vzdělávat, pracovat na sobě a zdokonalovat se.

IT školení jsou stálicemi

Rozhodně nezapomínáme na naše „standardní“ školení ve smyslu IT školení – ať už se jedná o klasickou práci s MS Office, nebo modernější pojetí kancelářských balíčků MS Office 365 či Google Workspace. Také se v naší nabídce najdou i trochu „odbornější“ témata – jako například tvorba webových stránek a to jak ve variantě „HTML + CSS + JS„, tak i ve variantě s WordPressem.

Rádi bychom se s Vámi podělitli také o hodnocení našich účastníků akreditovaných kurzů DVPP.

Ve dnech 15. a 16.2.2020 jsem se zúčastnila DVPP Powerpoint I. . Seminář proběhl on-line s lektorkou ing. Monikou Kochaníčkovou.  Seminář naplnil moje očekávání, dozvědět se o základních krocích při tvorbě prezentací. Lektorka byla velice příjemná a vše pěkně a jasně vysvětlovala. Určitě bych seminář doporučila i kolegům, méně zdatným při tvorbě vlastních prezentací.

Martina M. – školení PowerPoint I

Absolvovala jsem u Vás už druhé školení a jsem velmi spokojená. Tak jako u Excelu – na to, že to bylo pro začátečníky, tak jsem se dozvěděla plno nových funkcí a bohatě to stačilo. Paní prezentující velmi milá, prezentovala tempem, u kterého jsem stíhala vyzkoušet úplně vše. Když bylo potřeba, tak znovu pečlivě vysvětlila a hlavně byla schopná poradit i s jinými (technickými) problémy.
Školení předčilo má očekávání.

Martina S. – školení PowerPoint I

Termíny ICT: Tvorba webu pomocí CMS WordPress – webinář

Aktuálně není vypsaný žádný termín, v případě zájmu můžete kurz poptat na emailu info@poc-sluzba.cz.

Termíny ICT: MS Word 8 hodin (webinář)

Aktuálně není vypsaný žádný termín, v případě zájmu můžete kurz poptat na emailu info@poc-sluzba.cz. Aktuálně není vypsaný žádný termín, v případě zájmu můžete kurz poptat na emailu info@poc-sluzba.cz. Aktuálně není vypsaný žádný termín, v případě zájmu můžete kurz poptat na emailu info@poc-sluzba.cz.

Termíny Osobnostně sociální rozvoj II. – jak překonat prokrastinaci – 8 hod (webinář)

Aktuálně není vypsaný žádný termín, v případě zájmu můžete kurz poptat na emailu info@poc-sluzba.cz.
DVPP, Firemní školení, Rekvalifikace
DVPP, MŠMT, NSK, on-line kurzy, on-line výuka, on-line vzdělávání, Profesní zkoušky, Rekvalifikace, Rekvalifikační kurzy

Archivy

Kurzy a školení na začátku roku 2021
Naše on-line výuka rekvalifikačních kurzů

Další podobné články