Školení WordPress v rámci POVEZ II pro TV Přerov

Školení WordPress v rámci POVEZ II pro TV Přerov

V loňském roce 2017 jsme úspěšně v rámci projektu „Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II“  školili TV Přerov na téma „Jak vytvořit webové stránky pomocí redakčního systému WordPress“.

Školení WordPress pro TV Přerov

školení WordPress

Televize Přerov začala vysílat od roku 1994, mezi hlavní doménu TV Přerov patří zpravodajství o aktuálním dění přerovského regionu. Kromě zpravodajství se TV Přerov dále zabývá publicistikou, reklamní tvorbou a dokumentární tvorbou.

TV Přerov - školení WordPress

Zakázkové školení WordPress vytvořené přímo na míru pro TV Přerov se uskutečnilo na podzim roku 2017. Školení trvalo 5 dní po 8 hodinách, tedy celková délka školení byla 40 hodin. Zakázkové školení se uskutečnilo v prostorách TV Přerov a bylo přizpůsobené dle potřeb TV Přerov. Probíhalo podle nejnovějších trendů z oblasti digitálního marketingu. Více informací o obsahu školení a také o tom proč je vhodný právě redakční systém WordPress, si můžete přečíst v našem článku Školení WordPress pro TV Přerov na stránce digitální-marketér.

Vše okolo kurzu proběhlo v pořádku, byla splněna veškerá administrace okolo projektu, dle kladných ohlasů z Úřadu práce.  Také se k nám dostalo kladné hodnocení od jednatele společnosti TV Přerov, Ing. Pospíšilík byl s realizací kurzu spokojen a dle zpětné vazby od účastníků školení se k tomuto kurzu vyjádřil následovně:

„Výše uvedená služba byla dodána Ing. Podmolíkem. Vzhledem k jeho praktickým zkušenostem se správou webu ve WordPressu byla výuka doplňována informacemi a radami, které určitě využije každý webový administrátor“.

Nový web TV Přerov - školení WordPress
Nový web TV Přerov

Jsme velmi rádi za kladné ohodnocení které se k nám dostalo od našeho spokojeného zákazníka. Pokud máte i vy zájem o školení přizpůsobené přímo „na míru“ tak jako tomu bylo u TV Přerov, napište nám na náš email POVEZ-II@poc-sluzba.cz. Pokud máte zájem o kurzy z oblasti digitálního marketingu, napište na email LPodmolik.ml@poc-sluzba.cz.

Firemní školení
firemní školení, POVEZ II, TV Přerov, WordPress

Archivy

Mají Vaši pracovníci radost z práce nebo výsledků své práce? Chytrá změna v řízení – Age management
Byla založena „Pracovní skupina pro Digitální kompetence“

Další podobné články