Ukázka semináře v rámci studia MBA v Olomouci ZDARMA

Ukázka semináře v rámci studia MBA v Olomouci ZDARMA

Jako novinku nabízíme váhajícím a nerozhodnutým budoucím studentům našeho aktuálního studia MBA v Olomouci ukázkový seminář ZDARMA.
Takto mohou „ochutnat“ atmosféru a kvalitu našich seminářů. Po skončení nebo o přestávkách tohoto ukázkového semináře bude ředitel Akademie digitálního managementu z.ú. připraven odpovědět i na Vaše případné dotazy.

Komu je nabídka semináře MBA zdarma určena?

V rámci realizovaného přijímacího řízení k novému aktuálnímu běhu studia MBA v Olomouci zaměřeného na Digitální manažerské kompetence, jsme byli často dotazováni na vstupní znalosti v oblasti IT.
Nejednou jsme ujišťovali váhající studenty o tom, že není cílem v rámci našeho studia MBA dělat z manažerů specialisty v oblasti digitálních technologií.

Jednoznačná odpověď je, že celá výuka je zaměřena na manažerské kompetence a jejich změnu v souvislostí s digitalizací našeho světa. Právě proto bychom rádi ukázali váhajícím studentům a všem, kteří zvažují  studium MBA, jak reálně naše studium probíhá.

Kdy nabídka semináře MBA zdarma platí?

Nabízíme Vám, abyste si vyzkoušeli ZDARMA jeden seminář z celého 18 měsíčního Studia MBA v Olomouci a to konkrétně v sobotu 24. listopadu, kdy je seminář věnován zajímavému a novému tématu Age managementu. Seminář povede Ing. Miroslava Maťátková, MBA auditorka a certifikovaná lektorka Age managementu v ČR ze společnosti ProEduCo.

Bližší informace o tématu Age managementu najdete ZDE.

Jak se přihlásit na „ukázkový seminář“ studia MBA zdarma?

Počet míst pro zájemce o ukázkový seminář zdarma v rámci řádného studia MBA v Olomouci v sobotu 24. listopadu je omezen na max 10 účastníků. Proto žádáme zájemce, aby se zaregistrovali prostřednictvím této PŘIHLÁŠKY co nejdříve.  Máte-li zájem o účast na ukázkovém semináři, registrujte se ještě dnes.

Aktuálně není vypsaný žádný termín, v případě zájmu můžete kurz poptat na emailu info@poc-sluzba.cz.

V sobotu 24. listopadu budeme realizovat řádný seminář v rámci našeho  harmonogramu studia MBA  pro rok 2018/20, a to od 9:00 hod do max. 15:30 hod. Občerstvení včetně jídla a nápojů je zajištěno po celou dobu realizace semináře.

Váháte, zvažujete ještě studium MBA? – Vyzkoušejte zdarma jeden seminář.
Máte poslední šanci ještě nastoupit.
Přijďte se přesvědčit. Rádi Vás přivítáme.
Firemní školení
Age management, Management, MBA, Olomouc, profesní studium

Archivy

Proč Profesionální lektor?
Firemní školení v oblasti IT

Další podobné články