Nabídka jednotlivých seminářů v rámci studia MBA v Olomouci

Nabídka jednotlivých seminářů v rámci studia MBA v Olomouci

Nabídka jednotlivých seminářů v rámci studia MBA v Olomouci vyplývá ze vzájemné provázanosti našich firem. Naše CENTRUM-VZDĚLÁVÁNÍ.CZ je klíčovou značkou naší mateřské firmy Počítačová služba s.r.o., která je také zakladatelem a zřizovatelem Akademie digitálního managementu z.ú.

Nabídka jednotlivých seminářů

Právě díky tomuto výjimečnému propojení můžeme našim zákazníkům CENTRUM-VZDĚLÁVÁNÍ.CZ nabídnou možnost účastnit se některých vybraných seminářů, které se realizují v rámci řádného běhu našeho studia MBA, jenž pořádá právě Akademie digitálního managementu. Po roce přípravných prací v Akademii se nám podařilo sestavit seznam velice zajímavých témat, o které projevili zájem i předcházející studenti MBA. Každé téma je pak prezentováno osobností  s praxí v daném oboru. Všechny semináře, na které máte možnost se jednotlivě přihlásit, naleznete na našem webu ve firemních školeních sekci Manažerské kurzy.

Již uskutečněné semináře

Můžeme konstatovat, že se nám povedlo velmi úspěšně zahájit podzimní běh studia MBA v Olomouci.  První přednáška byla pod taktovkou Ing. Jiřího Chábery – odborníka na celonárodní úrovni pro oblast Digitálních kompetencí nejen manažerů, ale celé naší populace – o této přednášce a lektorovi jsme již na našich stránkách informovali již dříve – např. ZDE popř. ZDE.

Druhým, velmi atraktivním, seminářem byl seminář na aktuální téma Age managementu, který přednesla auditorka a certifikovaná lektorka Age managemnetu v ČR Ing. Miroslava Maťátková, MBA. Seminář byl velice podnětný, živý a účastníci se velmi ochotně zapojili do diskuze nad ožehavými tématy řízení diverzifikovaných pracovních kolektivů. Opět krátká zpráva a následné prvotní dojmy najdete na video ZDE.

Tento zájem a dobré zkušenosti nás vedli k záměru vytvořit nabídku jednotlivých seminářů v rámci studia MBA v Olomouci pro zájemce z řad managerů, kteří mají o tyto problematiky zájem. Mají také možnost vyzkoušet si atmosféru a styl výuky studia MBA.

Aktuální nabídka na sobotu 15.12.2018

Téma semináře : Personalistika v digitální době v návaznosti na průmysl 4.0

Přednášející MUDr. Vratislav Kalenda přináší do výuky především praktické zkušenosti se strategickým rozvojem lidských zdrojů v měnících se organizacích. Je spoluzakladatelem a vlastníkem poradenské společnosti Image Lab, která dnes představuje špičkového hráče v oblasti iniciace a podpory strategických inovací a rozvoje lidských zdrojů. Bližší informace o semináři najdete ZDE.

Ve své práci propojuje znalosti medicíny, businessu a neuropsychologie. To přináší odvážné a netradiční pohledy na řešení témat:

  • rozvoje výkonnosti organizace,
  • people managementu,
  • strategického rozvoje lidského kapitálu.

Aktuálně nabízíme možnost přihlásit se na seminář, který proběhne 15.12.2018 od 9:00 hod do cca 14:30 hod. v CENTRUM-VZDĚLÁVÁNÍ.CZ, Stupkova 1A, Olomouc. Počet míst je omezen, bez potvrzené přihlášky nebude možné se semináře účastnit.

Aktuálně není vypsaný žádný termín, v případě zájmu můžete kurz poptat na emailu info@poc-sluzba.cz.

Děkujeme za pochopení. Na příští semináře se budeme těšit již v roce 2019.

Firemní školení
Age management, Akademie DM, MBA, Personalista, Průmysl 4.0

Archivy

Firemní školení v oblasti IT
Zkušenosti se školením MS Excel v organizacích a firmách

Další podobné články