On-line kurzy ICT 2021

On-line kurzy ICT 2021

  1. CENTRUM-VZDĚLÁVÁNÍ.CZ
  2. DVPP
  3. On-line kurzy ICT 2021

Ano, už je to rok – rok výuky online. Tedy až na pár letních měsíců, kdy se vám mohlo povést se přihlásit i na prezenční formu našich kurzů. Mnozí jste si mohli na vlastní kůži vyzkoušet a sami pro sebe zhodnotit výhody, které vám online vzdělávání přináší – zejména možnost vzdělávat se odkudkoliv bez nutnosti dojíždění. Ale jistě si vzpomenete i na počáteční problémy, s nimiž jste se občas museli potýkat, související hlavně s nestabilním internetovým připojením nebo nedostatečnou technickou vybaveností.

Během uplynulého roku jste u nás mohli absolvovat celou řadu online kurzů. Skokový nárůst zájmu o naše kurzy jsme zaznamenali hlavně z řad pedagogických pracovníků, kterým již léta nabízíme desítky kurzů v rámci dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků (DVPP) viz náš web Šablony DVPP.  A nabídku neustále rozšiřujeme o nové kurzy. Dnes tu blíže zmíníme některé online kurzy ICT.

Digitální učitel a robotické hračky

Velmi oblíbeným se v posledních měsících stal náš nový akreditovaný DVPP kurz Online výuka –„Digitální učitel“. Vzhledem k obsahové náplni kurzu a současné covidové situaci je to docela pochopitelné. Kurz je zaměřený na prohloubení si znalostí a dovedností ohledně způsobů vedení online výuky. Věnuje se aktivní práci s kamerou, natáčení a zpracování výukových videí, umisťování na video portály a do školního e-learningu. Více o tomto kurzu se můžete dozvědět v našem článku Digitální učitel.

Při rozšiřování nabídky o nové kurzy ICT jsme nezapomněli ani na učitele mateřských škol (popř. 1. stupně ZŠ) a vyplatilo se. Kurz Rozvoj informatického myšlení s využitím robotických hraček je věnovaný rozšiřování profesních kompetencí zejména učitelů MŠ v oblasti digitální gramotnosti a robotiky. A cílovou skupinu rozhodně zaujal, jak bylo vidět z počtu přihlášek hned na 1. vypsaný termín letošního roku. Pedagogové se v průběhu kurzu seznámení s ovládáním a programováním vybraných digitálních interaktivních pomůcek a robotických hraček (např. oblíbená včelka Bee-Bot).

robot bee-bot
Využití robotických hraček – včelka Bee-Bot

 Hodnocení našich účastníků online kurzů DVPP

Školení splnilo mé očekávání. Mělo spád, střídání teoretických i praktických částí ( vypracování úkolů). Nevýhodou online školení je, že jsme se nemohli prakticky seznámit s různými roboty. Samozřejmě chápu danou situaci. Ještě jednou děkuji a přeji hodně úspěchů v této nelehké době.

Helena O. – kurz Rozvoj informatického myšlení s využitím robotických hraček

Kancelářské aplikace MS Office

Ale nejsou to jen nové online kurzy ICT, trvale velký zájem je kurzy zaměřené na klasické kancelářské aplikace MS Office. Je z čeho si vybírat.  Nabízíme 5 typů kurzů MS Excel, 4 typy kurzů Wordu a 3 typy kurzů PowerPoint označené římskými číslicemi I., II., atd.  Je na Vás, zda vystačíte se základními úpravami, nebo potřebujete analyzovat či vizualizovat data, tvořit učební texty s rejstříkem nebo formuláře s ovládacími prvky, využívat hromadnou korespondenci nebo využívat animace ve svých výukových prezentacích? Vybere si jak začátečník, tak pokročilejší uživatel.  Každý měsíc vypisujeme hned několik termínů jak pro dopolední i odpolední variantu kurzu. Podrobnější obsahy našich akreditovaných kurzů naleznete zde.

online_kurz_powerpoint
Online kurz PowerPoint II.

Nejbližší termíny zmíněných kurzů

Online výuka – Digitální učitel

16.11. 2021Olomouc 8 hod.
ICT: Digitální učitel v on-line výuce (8 hodin)
Další vzdělávání pedagogických pracovníků
Akreditované kurzy - Šablony - ICT
1 890 Kč

Rozvoj informatického myšlení s využitím robotických hraček

Aktuálně není vypsaný žádný termín, v případě zájmu můžete kurz poptat na emailu info@poc-sluzba.cz.

ICT: Word I. – tvorba dokumentu

22.11. 2021Olomouc 8 hod.
ICT: MS Word – tvorba dokumentu (8 hodin)
Další vzdělávání pedagogických pracovníků
Akreditované kurzy - Šablony - ICT
1 890 Kč

ICT: Excel I. – základní úpravy

01.12. 2021Olomouc 8 hod.
ICT: MS Excel – základní úpravy (8 hodin)
Další vzdělávání pedagogických pracovníků
Akreditované kurzy - Šablony - ICT
1 890 Kč

ICT: Powerpoint I. – běžné úpravy

26.10. 2021Brno 8 hod.
ICT: MS PowerPoint I. – běžné úpravy (8 hodin)
Další vzdělávání pedagogických pracovníků
Akreditované kurzy - Šablony - ICT
Pozn: Výuka probíhá od 9:00 hod v Brně, Tuřanka 115, červená budova A, 2. NP. Podrobnější informace jak se k nám dostanete najdete v našem článku https://centrum-vzdelavani.cz/brno-jak-se-k-nam-dostanete/
1 890 Kč
DVPP
, , , , , , ,

Archivy

Naše on-line výuka rekvalifikačních kurzů
Firemní vzdělávání on-line

Další podobné články

Menu