Školení a zkoušení od 22.11. 2021

Školení a zkoušení od 22.11. 2021

Aktuální článek od MŠMT ČRRealizace rekvalifikačních a vzdělávacích kurzů a zkoušek – nám ode dnešního dne upřesňuje, jak můžeme prezečně školit a zkoušet. Jak bylo jasné už od minulého týdne, tak vzdělávání spadá do kategorie služeb, které si musí řídit novým systémem (O – N), neboli očkování nebo nemoc. Pojďme si tedy shrnout, co ode dnešního dne platí pro prezenční školení.

Podmínky pro prezenční účast na školení nebo zkoušce

Ode dneška platí, že se prezenčního školení mohou účastnit pouze osoby, které splňují následující podmínky:

  • očkované osoby, které mají 14 dní po ukočení očkování (od dokončeného očkovacího schématu),
  • osoby, která prodělaly laboratorně potvrzené onemocnění covid-19 a to zároveň to není více jak 180 dní,
  • osoby, které mají „rozočkováno„, tzn. jsou po 1. dávce a dále mají PCR test, který není starší více jak 72 hod,
  • osoby, které se nemohou podrobit očkování proti onemocnění covid-19 pro kontraindikaci s potvrzením od lékaře a také PCR testem ne starším 72 hod.

Toto jsou všechny možnosti, které jsou možné – jedná se o stručný výtah z oficiálního článku MŠMT ČR uvedeného v úvodu článku.

On-line školení

Pokud nespadáte ani do jedné kategorie z výše uvedených, tak vám můžeme nabídnout naše on-line školení, kde není potřeba nic dokládat, protože neprobíhá prezenčně, ale v on-line prostředí. Pokud máte zájem o např. profesní zkoušky, a nesplňujete podmínky, tak si budete muset počkat do období, až to bude opět povolené pro všechny osoby.

I proto aktuálně preferujeme on-line školení, které máme vypsané jak pro učitele ve formě DVPP kurzů, tak i rekvalifikační nebo další školení pro firmy, kde také preferují on-line školení z důvodu jednoduchosti a bezpečnosti.

On-line DVPP

Jak už jsme psali na našem produktovém webu Šablony-DVPP.cz v článku – Opět jsou povoleny on-line kurzy ze Šablon – tak aktuálně si učitelé mohou vybírat nejen z našich akreditovaných školení DVPP, které máme akreditované jako on-line (webináře), tak i ze školení akreditovaných pro Šablony II, které je možné opět absolvovat on-line.

On-line rekvalifikační kurzy

Aktuálně máme na našem produktovém webu moje-rekvalifikace.cz možnost si přihlásit na školení Asistent/ka, sekretář/ka (kombinovaná ON-LINE výuka) dle NSK, které je plně on-line a to v kombinaci s on-line živou přednáškou a on-line materiály na našem e-learningu – https://elearning.centrum-vzdelavani.cz.

DVPP, Firemní školení, Rekvalifikace
DVPP, on-line kurzy, on-line výuka, on-line vzdělávání, Rekvalifikace

Archivy

Informatické myšlení ve Scratch
Příprava fotografií

Další podobné články