Kurzy pro SŠ a VOŠ

Čtenářská gramotnost a anglický jazyk 12.-13.4.

Čtenářská gramotnost a angličtina 12. 4. – 13. 4. 2017 Další vzdělávání pedagogických pracovníků (DVPP) a „šablony“, to je aktuální téma mnoha základních škol stejně tak, jako Základní školy v Králíkách v okrese Ústí nad Orlicí. Právě v ZŠ Králíky jsme v měsíci březnu 2017 úspěšně zrealizovali osmihodinový kurz „Vzdělávání pedagogických pracovníků ZŠ zaměřené na rozvoj kompetencí pedagogů v oblasti inkluze“, který byl určen pedagogickému sboru této školy. Nyní pro školu v Králíkách připravujeme další kurzy, a to v termínu 12.4. – 13.4.2017. Konkrétně jde o realizaci dvou typů šestnáctihodinových akreditovaných kurzů DVPP financovatelných z šablon, a to v oblastech čtenářská gramotnost a anglický jazyk:

Co je obsahem kurzů?

Obecné informace o uvedených kurzech (a, samozřejmě, nejen o nich) získáte na našich webových stránkách Šablony-DVPP. Každý jednotlivý běh kurzu ovšem lektor přizpůsobuje konkrétní skupině. Našim cílem je, aby si zúčastnění pedagogové odnesli co nejvíce užitečných informací, poznatků a zkušeností pro svou další práci. Každý kurz následně vyhodnocujeme prostřednictvím zpětné vazby a na základě zjištěných výsledků se snažíme o další zlepšování.

Chtěli byste kurz také absolvovat? Nabízíme několik volných míst.

Pokud byste se chtěli i Vy zúčastnit některého z uvedených kurzů, nabízíme Vám několik posledních volných míst. Neváhejte a přihlaste se co nejdříve, počet míst je omezen. Přihlášku najdete na jednom z níže uvedených odkazů.

  • Vzdělávání pedagogických pracovníků ZŠ zaměřené na rozvoj čtenářské gramotnosti (16 hodin)
  • Vzdělávání pedagogických pracovníků ZŠ zaměřené na anglický jazyk (16 hodin)

Pro další informace nebo v případě zájmu o přípravu kurzu na míru přímo ve Vaší škole nás můžete také kontaktovat na e-mailu dvpp@poc-sluzba.cz.

Potřebujete jiný kurz?

V případě, že potřebujete absolvovat jiný kurz z naší nabídky, sledujte naše webové stránky. Informace zde zveřejněné průběžně aktualizujeme a vypisujeme nové termíny a místa konání kurzů.
Další informace o nabídce naší vzdělávací společnosti najdete na stránkách centrum-vzdelavani.cz.

DVPP
anglický jazyk, čtenářská gramotnost, DVPP,

Archivy

Vybrané profesní školení a kurzy vhodné – Výzva 43 a 60
ECDL a Digitální marketing

Další podobné články