Když se řekně rekvalifikace - rekvalifikační kurz

Když se řekne rekvalifikace

Rekvalifikace, jak si správně většina z nás představí, jedná se o způsob získání další dovednosti nebo rovnou nové kvalifikace. Téma, v dnešní době, bezpochyby aktuální.  Řada z nás se díky současnému dění dostala do situace, že musí řešit změnu zaměstnání a mnohdy i změnu kvalifikace. Právě rekvalifikační kurzy nabízí možnost, oproti studiu ve škole, relativně jednoduše a rychle potřebné znalosti a dovednosti získat, u některých kurzů získáte rovnou i novou kvalifikaci. Jedním z těchto kurzů je např. náš kurz Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky. Jeho účastníci, kteří úspěšně složí zkoušku profesní kvalifikace, získají oprávnění dle platné legislativy např. pro práci v dětských skupinách nebo v mateřských školkách.

Rekvalifikace

Pokud byste chtěli pracovat v oblasti vzdělávání, ale preferujete jinou cílovou věkovou kategorii, pak Vám nabízíme kurz Lektor dalšího vzdělávání. Opět je se jedná o kurz ukončený zkouškou profesní kvalifikace.

Zajímavou alternativou práce v administrativě je kurz profesní kvalifikace Personalista/personalistka. Podrobnější informace o kurzu Vám přinášíme v našem článku  Personalista/personalistka – co je nového?

Vedoucím pracovníkům nebo těm, kteří se potřebují orientovat v řízení (nejen) projektů nabízíme kurz Manažer projektu, opět ukončený zkouškou profesní kvalifikace dle NSK.

Nezapomínáme ani na požadavek současné doby, a to zvyšování digitálních kompetencí. V našich kurzech se můžete nejen naučit ovládat počítač na běžné uživatelské úrovni. I v této oblasti Vám nabízíme možnost získat odbornou kvalifikaci, a to díky kurzu profesní kvalifikace dle NSK Správce sítí pro malé a střední organizace nebo rekvalifikace Tvorba www stránek.

Jak se přihlásit

Chtěli byste některý z kurzů absolvovat? Je to jednoduché. Do všech kurzů se můžete přihlásit na našich webových stránkách. Zde si najdete požadovaný kurz, vyplníte přihlášku a je to. My se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat, co dál.

Rekvalifikace – nejen jedna forma výuky

Formu výuky v našich rekvalifikačních kurzech se snažíme přizpůsobit požadavkům, potřebám a možnostem účastníků. Pro ty, kteří preferují osobní účast na kurzu nebo ty, kteří jsou vedeni v evidenci uchazečů nebo zájemců o zaměstnání na Úřadu práce (ÚP) a chtěli by kurz hradit právě prostřednictvím Úřadu práce, jsme připravili kurz tak, aby odpovídal podmínkám úhrady z prostředků ÚP.  Jedná se o kombinovanou formu kurzů, kdy část výuky probíhá prezenční formou (docházíte v určených dnech do výuky) a část výuky je vedena jako samostudium.

Máte o kurz zájem, ale nemáte možnost osobně se dostavit k výuce nebo bydlíte třeba na druhé straně republiky? I pro tyto případy máme řešení v on-line kurzech. Místo klasické prezenční účasti se spojíte s lektorem on-line, přednáška pak probíhá přes internet. Můžete se lektora ptát, s ostatními diskutovat a současně nikam nemusíte jezdit.  

Jestliže jste časově zaneprázdnění a těžko se přizpůsobujete stanoveným časům výuky, kurz si platíte sami nebo zaměstnavatel, můžete u vybraných kurzů využít možnost e-learningu. V tomto případě od nás na základě úhrady kurzu obdržíte přihlašovací údaje do kurzu, který máte následně přístupný po dobu 90 dnů. Učivo a kontrolní otázky si sami studujete on-line, můžete si tak studium přizpůsobit zcela podle Vašich časových možností.  U těchto kurzů rovněž nabízíme dva typy. První možností je zakoupit si čistě e-learning bez zkoušky, druhou možností je zakoupit e-learning včetně zkoušky. Jelikož se většinou jedná o kurzy ukončené zkouškou profesní kvalifikace, zkouška probíhá vždy prezenční formou.

Máte jakékoliv dotazy, není Vám něco jasné, neváhejte se na nás obrátit. Můžete nám kdykoliv napsat na e-mail info@poc-sluzba.cz a my se s Vámi spojíme.

Těšíme se na Vás v našich rekvalifikačních kurzech.

Rekvalifikace
Chůva do zahájení povinné školní docházky, Lektor dalšího vzdělávání, Manažer projektu, on-line rekvalifikace, Personalista, Rekvalifikace, Rekvalifikační kurzy, správa sítí, Tvorba webu

Archivy

Personalista/personalistka – co je nového?
Olomouc – jak se k nám dostanete

Další podobné články