Nový-web-CENTRUM-VZDĚLÁVÁNÍ.CZ

Máme nový web CENTRUM-VZDĚLÁVÁNÍ.CZ

Se začátkem školního roku jsme spustili nový web CENTRUM-VZDĚLÁVÁNÍ.cz. Z jakého důvodu jsme spustili nový web i když předcházející web nebyl ani 2 roky starý? Důvodů bylo hned několik – podrobněji se o nich rozepíšeme níže.

Nový web

Od 1.9. jsme spustili nové firemní webové stránky, které, jsou přehlednější pro naše klienty a zákazníky. Jeden z důvodů pro přestavbu byl rozsah našich školení, který se za poslední rok velmi rozrostl. K našim tradičním rekvalifikačním kurzům přibyly zcela nové kurzy určené pro učitele – viz Šablony DVPP. Dále přibyly další a další kurzy určené pro firemní klientelu a tak jsme museli rozhodnout pro jasný řez a zpřehlednit nabídku našich kurzů a školení. Dalším důvodem je skutečnost, že školíme digitální marketing a chceme, aby naše webové stránky vždy splňovaly nejnovější požadavky na web podle kritérií digitálního marketingu. I když i předcházející stránky splňovaly většinu požadavků na moderní digitální marketing, tak jsme se s tím nehodlali spokojit a šli jsme ještě dále.

Novinky na novém webu

Jednou z největších novinek na našem webu je možnost fulltextového vyhledávání kurzů na úvodní stránce webu – tzn., že nyní návštěvníci webu nemusí proklikávat jednotlivé kategorie a skupiny kurzů a zkoušek, ale jednoduše zadají název kurzu nebo zkoušky a našeptávač jim kurz nebo zkoušku najde a po kliknutí se přesunou přímo na popis kurzu a jeho termíny.

centrum-vzdělávání.cz - počítačová služba
Název

Druhou novinkou je upravená tabulka aktuálních termínů kurzů a zkoušek. Protože máme velký počet termínů (aktuálně kolem 100), je tabulka upravena tak, aby mohli návštěvníci jednodušeji vyhledávat buď pomocí výběru kraje, nebo fulltextového vyhledávání. Dále jsme také zpřehlednili přihlašovací stránku, která případně nabídne informace o tom, jak požádat o „zvolenou rekvalifikaci“ v případě rekvalifikačního kurzu.

centrum-vzdělávání.cz - počítačová služba
Název

Pro nejrozšířenější prohlížeče jako jsou Google Chrome a Mozilla Firefox jsme samozřejmě optimalizovali nový web, ale protože jisté procento uživatelů stále používá Internet Explorer, tak jsem optimalizovali web i na tento prohlížeč.

Tím samozřejmě nekončíme, ale další novinky se ještě chystají, takže se můžete nechat překvapit. Sledujte i dále náš web.

Tento nový web pro nás připravila naše IT divize VisionsLabs – podívejte se, co všechno již vytvořila.

Ostatní
Novinky, Web

Archivy

Chůva – pečující osoba, personální podpora
Naše vystoupení v Olomouci na téma Digitální gramotnost

Další podobné články