POVEZ II - III Výzva

POVEZ II – III. Výzva

Od prvního listopadu je otevřena III. Výzva v rámci projektu POVEZ II. Pro tuto výzvu je připraven rozpočet na 1,5 mlrd Kč na podporu odborného vzdělávání zaměstnanců.  V předešlých výzvách se naší společnosti podařilo zrealizovat několik úspěšných školení, především na téma Digitální marketing.

Kdo se může projektu účastnit

Dle aktuální kolové výzvy mohou být zařazeny osoby, které dosud nebyly v projektu podpořeny, osoby které od začátku projektu absolvovaly vzdělávání v součtu kratším než 40 hodin.

Žadatel může odeslat v aplikaci POVEZ II maximálně 5 žádosti v aktuální kolové výzvě v rámci celé České republiky.

Více informací o tom kdo se může této výzvy zúčastnit, si můžete přečíst na našich stránkách Povez II, kde máme zpřístupněny aktuální oficiální formuláře ke stažení.

POVEZ II - Výzva III.

Zde na obrázku z dnešního dne (11.12. 2017) můžete vidět výši alokovaných prostředků. Předpokládaný příjem žádostí je do března roku 2018. Webová aplikace příjmu žádostí, ze které je uvedený obrázek naleznete na oficiální stránkách úřadu práce.

Školení a kurzy pro Povez II – III. Výzva

Máme cca 200 akreditovaných kurzů MŠMT ČR v různých oblastech, nejnovější akreditaci máme na Manažera projektu.

Připravili jsme pro vás kurzy zaměřené na IT oblast a to Digitalní gramotnost dle ECDL – specifická školení či poradenství. Zde si můžete nakombinovat 2 modely ze všech dostupných modelů ECDL (například M14Spolupráce a výměna informací na internetu neboli práce s Google Apps, nebo M9Úpravy digitálních obrázků). Máme dvě úrovně ECDL a to Core a Advance. Seznam všech modelů najde v našem článku. Další kurz zaměřený na IT oblast je Digitalní marketing,  můžeme vám nabídnout vícedenní školení Digitálního maketingu dle ECDL nebo Tvorbu webových stránek pomocí WordPressu. Další informace k těmto kurzům naleznete na specializovaných stránkách digitální marketér.

Dalšími žádanými kurzy mimo IT oblast patří kurzy zaměřené na oblast Age managementu. Jsme schopni zakázkově „na míru“ připravit kurzy a školení jako je například: Profesní Seniorita, Age Management friendly, poradenství a koučink při zavádění strategie dle Age managementu do firemního prostředí.

Více informací o doporučených školení pro projekt POVEZ II naleznete na stránce povez ii, dále si můžete vybírat i z celého našeho portfolia školení. Pokud byste měli jakékoliv dotazy týkajících se ohledně žádostí POVEZ II či konkrétních školení, můžete nás kontaktovat prostřednictvím emailu povez-ii@poc-sluzba.cz

Firemní školení, Projekty
Age management, Digitální gramotnost, Digitální marketing, ECDL, POVEZ II, Výzva III.

Archivy

Postřehy z profesních zkoušek kurzu Manažer projektu
Vánoční provozní doba 2017

Další podobné články