Firemní školení - vzdělávání zaměstanců - Olomouc - Přerov - Šumperk - Kroměříž

Školení firem

Školení firem, to je kromě běžných rekvalifikací a dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků další cílová oblast, pro kterou připravujeme a realizujeme specificky připravené vzdělávací kurzy. Chcete také vzdělávat své zaměstnance, ale nemáte k tomuto účelu vyhrazeny dostatečné finanční prostředky nebo byste jen rádi ušetřili na jiné firemní výdaje?  Jste členy Hospodářské komory v Přerově, Šumperku nebo v Kroměříži? Pokud jste odpověděli ano, pak Vám nabízíme řešení. S Hospodářskou komorou v těchto městech spolupracujeme na realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců členských firem. Kurzy v oblasti rozšiřování digitálních kompetencí nebo měkkých a manažerských dovedností (osobnostního rozvoje) připravujeme cíleně s ohledem na požadavky konkrétních účastníků.

Digitální gramotnost, kterou využijete

Stálicí jsou naše kurzy v oblasti práce s MS Office, MS Word, MS Excel a MS PowerPoint. Tyto kurzy realizujeme v různých úrovních, od začátečníků, přes kurzy se zkouškou ECDL Core určené běžným uživatelům až ke kurzů ukončeným zkouškou ECDL Advanced. Pokud bude školení pro jednotlivce, zaředíte účastníka do kurzu podle jeho aktuální úrovně, ovšem pokud bude školení realizováno čistě pro zaměstnance Vaší firmy, můžete si zvolit nejen určitou úroveň, ale také konkrétní obsah toho, co se mají zaměstnanci naučit.

Jak zviditelnit firmu, aneb digitální marketing

Chcete vědět, jak ještě lépe prezentovat firmu nebo třeba proč je důležité mít správně vytvořené a nastavené webové stránky, aby činnost digitálního marketingu měla smysl a byla efektivní? To vše a ještě něco navíc se dozvíte v kurzu Firemní stránky na sociálních sítích – digitální marketing. Absolventi budou moci získat analytiku vlastního webu, včetně doporučení na zlepšení a změnu.

Pokud chcete jít ještě o stupeň výše, přinášíme Vám řešení. Můžeme Vám vytvořit webové stránky dle současných trendů a standardů tak, aby „nezapadly“.

Školení firem, nejen technika, ale především lidé

Rovněž v této oblasti Vám můžeme předat naše znalosti a zkušenosti, které můžete uplatnit při řízení Vaší firmy. Kurz Vedení a koučink zaměstnanců  nebo kurz Hodnocení a postup výběru zaměstnanců Vám ukáže, jak je možné zlepšit práci stávajících zaměstnanců, popř. jak vybírat mezi potenciálními uchazeči o zaměstnání. Benefitem pro Vás bude efektivnější a kvalitnější práce a spokojenost zaměstnanců.

Kryptoměny a blockchain jsou aktuální

Nové a neotřené téma, které zajímá především manažery a vedoucí pracovníky firem, je kurz, který Vás seznámí s tématem kryptoměn a blockchainu v souvislosti s podnikáním. Jak probíhala výuka on-line a co účastníkům přinesla se dočtete v našem článku Seminář – Kryptoměny a využití blockchainu v podnikání. Pokud Vás kurz zaujal, můžete se také Vy přihlásit na jeho pokračování.

Chcete školení firem, ale nejste členy HK

Pokud máte o některý z našich kurzů zájem, ale členy uvedených Hospodářských komor nejste, nezoufejte. I tak své zaměstnance můžete přihlásit na vypsané termíny.

Máte jakékoliv dotazy, není Vám něco jasné, neváhejte se na nás obrátit. Můžete nám kdykoliv napsat na e-mail info@poc-sluzba.cz a my se s Vámi spojíme.

Těšíme se na Vás.

Firemní školení, Ostatní
blockchain, Digitální gramotnost, Digitální marketing, firemní školení, Firemní vzdělávání, OHK Kroměříž, OHK Přerov, OHK Šumperk, Školení zaměstanců

Archivy

Olomouc – jak se k nám dostanete
On-line rekvalifikace II (Manažer projektu)

Další podobné články