Studium MBA - Studenti MBA budou mít workshop o 3D technologiích

Studenti MBA budou mít workshop o 3D technologiích

Za pár dní – tedy 22.2.2020 budou mít studenti MBA naší Akademie digitálního managementu (Akademie DM) možnost zúčastnit se workshopu/exkurze v sídle společnosti MCAE System, která je špičkou ve svém oboru 3D technologií a to více jak 25 let. Je to skvělá příležitost podívat se přímo na konkrétní stroje a to různých velikostí od průmyslových až po menší, které by mohly využít i „běžné“ podniky.

Workshop v Kuřimi u Brna

Co lze očekávat o workshopu o 3D technologií? Prohlídku celého areálu společnosti MCAE Systems, kde jsou různé technologie, které využívají pro svoji práci. Od 3D tiskáren až po 3D skenery. Účastníci uvidí kromě velkých “průmyslových” strojů tak i menší stroje, které jsou cenově přijatelnější pro malé a střední podniky. Studenti MBA v Olomouci Akademie DM samozřejmě získali teoretické znalosti na přednášce spolu s ukázkami výrobků, které se dají vyrobit. Ale určitě budete souhlasit, že podívat se “pod pokličku” přímo do areálu, jak fungují tyto stroje a možnost si je “ošahat” se nenabízí každý den. Akce proběhne v sobotu 22.2.2020 od 10:00.

Studium MBA - 3D technologie

Protože mezi studenti vzbudila tato akce velký zájem, tak můžeme oznámit, že Akademie DM dovolila studentům MBA studia v Olomouci vzít sebou i partnery. Chápeme, že tato skvělá příležitost se nenaskýtá každý den a naše akademie chce tak studentům nabídnout opět něco navíc. O tom je studium MBA, že se snaží “spojit” manažery s aktuálními trendy v různých oborech, tak aby měli rozhled a informace a mohli učinit správné manažerské rozhodnutí.

Z praxe pro praxi

heslo Akademie DM

Možnost pro budoucí studenty

Zaujalo Vás studium MBA od naší Akademie DM nebo tento exkluzivní workshop/exkurze s tématem 3D technologie v praxi? Pokud uvažujete o studiu MBA v Olomouci, tak máme pár míst v tomto workshopu/exkurzi volných. Kapacita je samozřejmě omezená, takže nemůžeme slíbit, že všichni, kteří se přihlásí, tak budou moci přijít. Pravděpodobně bude platit pravidlo “kdo přijde dříve…”. Pokud máte zájem tak nám napište na e-mail info@akademie-dm.cz.

Firemní školení, Ostatní
3D technologie, 3D tisk, Akademie digitálního managementu, Brno, MBA, Olomouc, Studium MBA

Archivy

Ohlédnutí za 30ti lety podnikání
Náš nový e-learning

Další podobné články